ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zawód tester (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Radosław Smilgin
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
250
Druk:
oprawa miękka
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Książka

49,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Ebook

34,99 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Czyli właściwie kto? 

Książka całościowo opisuje wszystkie aspekty zawodu, odpowiedzialności testerskiej oraz wymagane kompetencje miękkie i twarde. Robi to w odwołaniu do realiów rynkowych i współczesnych trendów. Dzieli się na dwie części: w pierwszej autor, czyli Radosław Smilgin obszernie omawia podstawy zawodu testera w drugiej oddaje w ręce czytelnika praktyczne przykłady i gotowe narzędzia do użycia w pracy. Konstrukcja rozdziałów otwiera przed czytelnikiem kolejne obszary testowania i zapewnienia jakości tak, by na końcu dać mu możliwość świadomego wyboru zawodu i kierunków dalszego rozwoju. Ważna publikacja dla tych, którzy tym zawodem chcieliby się zająć. 

(…) Przekazuję w tej książce wiedzę, którą sam chciałbym dysponować, kiedy zaczynałem pracować w zawodzie. Część informacji w niej zawartych może się Czytelnikowi wydać znajoma, ponieważ jest to poprawiona, przeredagowana i uspójniona wiedza, jaką od 2005 roku publikuję w prasie branżowej, zamieszczam na blogach i przedstawiam podczas prezentacji i szkoleń. Skoro część informacji można znaleźć w sieci, po co kupować tę książkę? Przygotowałem ją jako kompilację podstawowych informacji dla tych, którzy szukają drogi na skróty, by zostać testerami, i tych, którzy już zrobili pierwszy krok w tym kierunku.
Wciąż wiele osób pyta, jak zostać testerem. Ta publikacja to moja odpowiedź podana w pigułce. W mojej opinii pokazuje ona najprostszą i najkrótszą drogę do zawodu.
Materiał zawarty w książce został „przećwiczony” na początkujących adeptach testowania i testerach o niewielkim doświadczeniu. Chciałem im serdecznie podziękować za recenzje i uwagi oraz za udział w powstawaniu tej publikacji(..)

                                                                                         Fragment książki
0 Radosław Smilgin

Zamknij

Wybierz metodę płatności