ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Formy płatności

Za pobraniem

Możesz zamówić książki za pobraniem. Zapłacisz za nie przy odbiorze. Opcja niedostępna przy zamawianiu książek będących w przedsprzedaży. Szczegółowe koszty dostawy »Płatności elektroniczne poprzez PayU

Usługę tę realizujemy dla klientów banków:Płatność kartą kredytową

Transakcje dokonywane z użyciem kart kredytowych obsługiwane są przez PayU przy współpracy z centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym PolCard.

W helion.pl zapłacisz kartami wypukłymi (oznaczenia poniżej) oraz innymi kartami płatniczymi, dla których bank wystawca dopuszcza dokonywanie zakupów internetowych.

Visa Classic MasterCard Diners Club
JCB POLCARD PBK Styl


Przedpłata przelewem (proforma)

Możesz także zapłacić za książki przedpłatą na konto. Po wybraniu tej opcji będziesz mógł zarejestrować swoje zamówienie i wydrukować dokument proforma. Poznasz także numer naszego konta i numer przedpłaty, na który będziesz się mógł powołać wysyłając pieniądze.

Płatności elektroniczne poprzez PayPal:

Opcja ta dostępna jest zarówno przy zakupie książki drukowanej, jak i formatów elektronicznych (dla tych ostatnich poprzez przycisk "Kup teraz").Przeczytaj o standardach bezpieczeństwa transakcji płatniczych obowiązujących w helion.pl.