ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Skuteczny wpływ. Przekonuj bez nacisku, zyskuj bez strat (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Mark Goulston, John Ullmen
Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
270
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Przełomowa książka mistrza porozumiewania się oraz autora bestsellerów Marka Goulstona i uznanego trenera kadry zarządzającej Johna Ullmena

Prawdziwy wpływ opiera się na słuchaniu, autentycznym zaangażowaniu i chęci uzyskania rezultatu korzystnego dla obu stron. Dzięki niemu osiągniesz porozumienie z każdym i zapewnisz sobie jego poparcie i trwałą lojalność.

Skuteczny wpływ to jedyny w swoim rodzaju poradnik, który zawiera także przykłady działań i wskazówki osób posiadających rzeczywiste wpływy. Wybitni specjaliści porozumiewania się pokażą ci, jak niezwykłą moc ma rzeczywisty wpływ, i jak go zyskać. Uświadomią ci, że uczciwość wobec innych oznacza wygraną dla wszystkich.

Poznaj czterostopniową metodę, dzięki której:

o Ustalisz swoje rzeczywiste priorytety
o Dowiesz się więcej o kluczowych osobach i ich potrzebach
o Zwrócisz na siebie uwagę tych ludzi i zachęcisz ich do dalszego słuchania
o Za pomocą swoich pytań i działań pozwolisz innym zyskać jeszcze więcej

"Skuteczny wpływ dosłownie zmieni twoje życie. Znacząco poprawi wszystkie twoje kontakty i relacje, zarówno zawodowe, jak i osobiste. Lektura obowiązkowa".
- David T. Feinberg, dr nauk med.

"Ten poradnik jest właśnie tym, czego ci potrzeba, niezależnie od tego, czy chcesz wpłynąć na szefa, czy na kolegę, podwładnego, współmałżonka, rodzica lub dziecko".
- Marshall Goldsmith, trener kadry menedżerskiej

"Dale Carnegie uśmiechnąłby się i pokiwał głową, zgadzając się, że niniejsza książka przedstawia jeden z absolutnie najlepszych sposobów na to, by zyskać przyjaciół i zjednać sobie ludzi".
- Ivan Misner, autorytet w dziedzinie rekomendacji biznesowych

0 Mark Goulston, John Ullmen

Zamknij

Wybierz metodę płatności