ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Algorytmy i struktury danych (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Algorytmy i struktury danych

Okładka książki Algorytmy i struktury danych

Okładka książki Algorytmy i struktury danych

Okładka książki Algorytmy i struktury danych

Wydawnictwo:
Wydawnictwo WNT
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
292
Druk:
oprawa miękka

Zawiera przegląd głównych zagadnień algorytmicznych.Czytelnik pozna dzięki niej metody tworzenia i analizy algorytmów.Czytelnik pozna metody tworzenia i analizy algorytmów dla problemów pojawiających się w jego praktyce programistycznej lub pracy badawczej.

Najważniejszym elementem procesu tworzenia dobrego programu komputerowego jest właściwy dobór algorytmów i struktur danych -- szczególnie pod kątem ich efektywności.Książka jest doskonałym wprowadzeniem w tę problematykę. Zawiera przegląd głównych zagadnień algorytmicznych. Korzystając z niej, Czytelnik pozna metody tworzenia i analizy algorytmów. Dzięki nim będzie mógł projektować efektywne algorytmy dla problemów pojawiających się w jego praktyce programistycznej lub pracy badawczej.

Algorytmy i struktury danych są tematem jednego z podstawowych przedmiotów na każdych studiach informatycznych. Książka jest sprawdzona dydaktycznie. Powstała na podstawie skryptu o tym samym tytule i notatek do wykładów prowadzonych przez Autorów na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

0 Banachowski Lech, Diks Krzysztof, Rytter Wojciech

Zamknij

Wybierz metodę płatności