ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Janusz Kwaśniewski
Okładka książki/ebooka Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej

Okładka książki Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej

Okładka książki Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej

Okładka książki Programowalny sterownik SIMATIC S7-300 w praktyce inżynierskiej

Wydawnictwo:
BTC
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Druk:
oprawa miękka
format: B5
stron: 341
oprawa: twarda
rok wydania: 2009


Sterowniki S7-300 z firmy SIEMENS oraz oprogramowanie do niego Step 7 są w Polsce i na świecie najpopularniejszymi produktami automatyki wykorzystywanymi do sterowania maszyn i linii technologicznych. Na rynku wydawniczym brakowało pozycji, która by w tak szerokim stopniu i metodycznie omawiała tematykę tego sterownika. Zakres tematyczny oraz najnowsze materiały zostały przygotowane i udostępnione przez pracowników firmy SIEMENS.
Książka powstała z myślą o studentach automatyki i informatyki, będzie również przydatna kadrze inżynierskiej i uczniom szkół technicznych. W celu ułatwienia korzystania z tej książki zwłaszcza dla Czytelników mniej zaawansowanych w tematyce sterowników, wyjaśnienia elementarnych pojęć można znaleźć w poprzedniej książce autora "Sterowniki PLC w praktyce inżynierskiej".
Na papier zostały przelane wieloletnie doświadczenia autora, nabyte podczas projektowania i uruchamiania instalacji bazujących na sterownikach, zarówno w kraju jak i za granicą (we Włoszech i Iranie). Do powstania tej książki przyczyniło się również miejsce pracy, jakim jest Katedra Automatyzacji Procesów na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie będąc profesorem stara się uczyć studentów tego, co jest nowoczesne i przydatne w życiu.


0 Janusz Kwaśniewski

Zamknij

Wybierz metodę płatności