Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Metodologia i techniki programowania (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Malina Witold, Szwoch Mariusz
Okładka książki/ebooka Metodologia i techniki programowania

Okładka książki Metodologia i techniki programowania

Okładka książki Metodologia i techniki programowania

Okładka książki Metodologia i techniki programowania

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
140
Druk:
oprawa miękka

Rozwój programowania w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat jest ogromny. W dużej mierze wynika on z postępu technologicznego i wdrażania coraz lepszych metod programowania. Ze stosowaniem tych metod związane są pewne reguły techniczne, które powinni znać programiści. Ich znajomość pozwala uzyskać prawidłową strukturę, poprawić jakość oprogramowania oraz zwiększyć efektywność pracy. Niniejsza publikacja jest właśnie próbą przedstawienia takich reguł.

Książka jest syntetycznym wprowadzeniem do technik programowania. Omawia podstawowe trendy rozwoju metodologii wytwarzania oprogramowania, takie jak: metody strukturalne, obiektowe, narzędzia CASE, standaryzacje programów i ocenę złożoności oprogramowania. Pokazuje również, jak projektować, kodować, testować i uruchamiać programy, aby były niezawodne i efektywne. Naszkicowano w niej możliwości środowisk wytwarzania oprogramowania. Publikacja zawiera wiele przykładów, które ilustrują i objaśniają poruszane tematy.

Książka jest przeznaczona dla programistów i studentów kierunków informatycznych. Zainteresuje również wszystkich tych, którzy zajmują się programowaniem hobbystycznie, a chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Od czytelnika wymaga się niewielkiego doświadczenia w zakresie podstaw programowania.0 Malina Witold, Szwoch Mariusz

Zamknij

Wybierz metodę płatności