ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »
Play

Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

Autor:
Miłosz Piechocki
Długość
liczba lekcji: 90, czas trwania: 8:00:40
Ocena

Kup kurs 129,00 zł

Kurs wideo

Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

Okładka książki Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

Okładka książki Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

Okładka książki Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

Wydawnictwo:
Videopoint
Wersja:
Online i ZIP (2.0GB)
Czas trwania:
8:00:40
Ocena:
5.6/6  Opinie: 19
 1. 1. Wprowadzenie 14:00

 2. 2. Podstawy języka TypeScript 1:26:50

 3. 3. Pierwsza aplikacja w Angularze 1:07:12

 4. 4. Dyrektywy 38:19

 5. 5. Komponenty 42:03

 6. 6. Usługi 31:56

 7. 7. Komunikacja z serwerem 58:09

 8. 8. Filtry 16:10

 9. 9. Moduły 34:32

 10. 10. Routing 1:04:48

 11. 11. Formularze 20:59

 12. 12. Wdrażanie 5:42

Angular 5 jest kolejną odsłoną frameworka AngularJS, który odmienił świat programowania webowego. Dzięki wsparciu takich gigantów jak Microsoft i Google zyskał mocną pozycję w dużych przedsiębiorstwach — dlatego też programiści poruszający się swobodnie na tej platformie programistycznej wciąż są poszukiwani. Z Angularem najczęściej do czynienia ma frontendowiec, tworzący i rozwijający interfejsy użytkownika w aplikacjach webowych. Znajomość frameworka przyda się również programiście full-stack, który oprócz interfejsu użytkownika implementuje logikę biznesową aplikacji.

Jesteś frontendowcem? Programistą full-stack? Chcesz się rozwijać, zmienić pracę albo zrobić wrażenie na szefie wprowadzeniem w firmie technologii Angular 5? Zatem nie czekaj, rezerwuj czas i skorzystaj ze szkolenia Angular 5. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

W trakcie pracy z niniejszym kursem video opanujesz wszystkie umiejętności potrzebne do stworzenia średniej wielkości aplikacji SPA (single-page application). Poznasz podstawy języka TypeScript i dobre praktyki programistyczne stosowane przy tworzeniu aplikacji na bazie platformy Angular. Zrozumiesz specyfikę pracy z narzędziem Angular CLI. Będziesz obsługiwać edytor Visual Studio Code, następnie skupisz się na szukaniu błędów w aplikacjach oraz zadbasz o dobrą architekturę aplikacji angularowej. Kurs kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Szkolenie przygotowano na bazie Angular 5, ale będzie ono kompatybilne także z kolejnymi, nadchodzącymi już wersjami tej platformy.

O autorze

1 Miłosz Piechocki

Miłosz Piechocki — doświadczony programista i architekt oprogramowania, tworzeniem software’u zajmuje się od ponad siedmiu lat. Pracował głównie dla firm z branży finansowej, między innymi w londyńskiej siedzibie dużego międzynarodowego banku inwestycyjnego. Tworzył aplikacje zarówno w AngularJS, jak i w Angularze. Jest aktywnym uczestnikiem społeczności angularowej, w ramach której występuje w roli prelegenta na meetupach i konferencjach. Autor bloga programistycznego pod adresem http://codewithstyle.info. Od pół roku zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z Angulara. W wolnym czasie doskonali warsztat programistyczny, biega oraz odbywa górskie wycieczki.

Zamknij

Wybierz metodę płatności