ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ECDL Advanced na skróty z płytą CD Edycja 2012 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Żarowska-Mazur Alicja, Węglarz Waldemar
Okładka książki/ebooka ECDL Advanced na skróty z płytą CD Edycja 2012

Okładka książki ECDL Advanced na skróty z płytą CD Edycja 2012

Okładka książki ECDL Advanced na skróty z płytą CD Edycja 2012

Okładka książki ECDL Advanced na skróty z płytą CD Edycja 2012

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
526
Druk:
oprawa miękka

Certyfikat ECDL Advanced (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Poziom zaawansowany) potwierdza zdobycie zaawansowanych umiejętności obsługi programów biurowych. W Polsce instytucją zarządzającą systemem egzaminowania i certyfikowania ECDL jest Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Egzaminy ECDL Advanced weryfikują umiejętności z zakresu: przetwarzania tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, grafiki menedżerskiej i prezentacyjnej. Każdy z egzaminów jest zdawany niezależnie od pozostałych oraz od posiadania Certyfikatu ECDL. Po zdaniu każdego egzaminu jest wydawany oddzielny Certyfikat ECDL-a z określonego modułuzakresu. Osoba, która skompletuje 4 Certyfikaty ECDL-a w okresie nie dłuższym niż 3 lata, może uzyskać Certyfikat ECDL Ekspert (certyfikat w formie karty plastikowej ze zdjęciem). Egzaminy można zdawać w Centrach Egzaminacyjnych ECDL-a przed specjalnie przygotowanymi egzaminatorami ECDL-a. Obecne wydanie zostało opracowane na podstawie syllabusa w wersji 2.0 w oparciu o Office 2007.

Autorzy niniejszej książki są zarówno trenerami, jak i egzaminatorami ECDL Advanced niemal od samych początków jego istnienia w Polsce. Prezentowana książka stanowi kompletny materiał szkoleniowy przygotowujący do zdania egzaminów i uzyskania certyfikatu. Na płycie CD są zamieszczone dodatkowe materiały szkoleniowe.

0 Żarowska-Mazur Alicja, Węglarz Waldemar

Zamknij

Wybierz metodę płatności