ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mikrokontrolery ST7 LITE w praktyce (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jacek Bogusz
Okładka książki/ebooka Mikrokontrolery ST7 LITE w praktyce

Okładka książki Mikrokontrolery ST7 LITE w praktyce

Okładka książki Mikrokontrolery ST7 LITE w praktyce

Okładka książki Mikrokontrolery ST7 LITE w praktyce

Wydawnictwo:
BTC
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Druk:
oprawa miękka

W książce zawarto informacje o budowie, architekturze CPU, języku asembler, narzędziach programowych i sprzętowych oraz technikach programowania mikrokontrolerów z rodziny ST7LITE. Są to mikrokontrolery charakteryzujące się legendarną odpornością na zakłócenia EMC, co powoduje, że w wielu aplikacjach są trudne do zastąpienia.

Ponieważ najlepszym sposobem poznania nowych mikrokontrolerów są samodzielne doświadczenia, w książce zawarto ćwiczenia ilustrujące ich możliwości, do których programy napisano w asemblerze. Wszystkie przedstawione ćwiczenia zostały zweryfikowane w zestawie startowym ZL1ST7 współpracującym z programatorem ICP ZL17PRG oraz bezpłatnym oprogramowaniem narzędziowym udostępnionym przez firmę STMicroelectronics. Opisy obydwu urządzeń zamieszczono w książce.

Książka jest przeznaczona dla miłośników techniki mikroprocesorowej, którzy zamierzają stosować w swoich projektach mikrokontrolery ST7. Informacje zawarte w książce mogą być przydatne studentom wydziałów elektroniki, automatyki i informatyki wyższych uczelni technicznych, jak również konstruktorom systemów mikroprocesorowych.

 


 

0 Jacek Bogusz

Zamknij

Wybierz metodę płatności