Word 2010 PL. Seria praktyk Scott Basham

- Autor:
- Scott Basham
- Wydawnictwo:
- Helion
- Ocena:
- Stron:
- 216
- Druk:
- oprawa miękka
Opis
książki
:
Word 2010 PL. Seria praktyk
Odkryj Worda na nowo — w biurze i domu
- Jak formatować tekst?
- Jak wstawiać elementy graficzne i tabele?
- Jak edytować dokument za pośrednictwem Internetu?
Word to od lat najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputera. Jeśli nauczysz się nim posługiwać, będzie Ci wierny niczym pies i nie zawiedzie Twojego zaufania. Dzięki tej książce szybko i sprawnie opanujesz szerokie spektrum użytecznych umiejętności i z łatwością będziesz tworzyć dokumenty o charakterze biznesowym, naukowym czy artystycznym. Szczególną zaletą tego podręcznika jest to, że mogą z niego korzystać zarówno nowicjusze, jak i weterani Worda. I jedni, i drudzy docenią fakt, że jest on praktycznym graficznym przewodnikiem, w którym do zilustrowania omawianych treści wykorzystywane są rysunki i przykłady.
Książka "Word 2010 PL. Seria praktyk" w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu w jego najnowszej wersji — poczynając od tworzenia i edytowania prostych dokumentów tekstowych, przez rysowanie tabel, wstawianie elementów graficznych i korzystanie z narzędzi wspomagających merytoryczne opracowywanie tekstu, po bardziej zaawansowane techniki, takie jak przeglądanie i edycja dokumentów umieszczonych w sieci. Całość została podana w formie umożliwiającej szybkie dotarcie do każdej potrzebnej informacji, dzięki czemu Word przestanie mieć przed Tobą jakiekolwiek tajemnice.
- Formatowanie akapitów
- Tworzenie i modyfikowanie stylu
- Stosowanie znaków specjalnych
- Tworzenie i edycja równań
- Rysowanie i formatowanie tabeli
- Tworzenie spisu treści i bibliografii
- Korespondencja seryjna
- Dodawanie komentarza
- Efekty artystyczne
- Tabele i ilustracje
- Nagłówki i stopki
- Biblioteka SmartArt
Word 2010 — program dla wszystkich ludzi pracy oraz hobbystów!
Wybrane bestsellery
Helion - inne książki
Zamknij
Przeczytaj darmowy fragment
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas: sklep@helion.pl
Książka drukowana


Oceny i opinie klientów: Word 2010 PL. Seria praktyk Scott Basham
(0)