ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sieci komputerowe. Księga eksperta

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Mark Sportack
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.6/6  Opinie: 78
Stron:
616
Druk:
oprawa twarda
Czytaj fragment

Sprawdź nowe wydanie

Sieci komputerowe. Księga eksperta. Wydanie II poprawione i uzupełnione
Mark Sportack
Wiedza, której zaufało ponad 20 000 specjalistów i administratorów sieci Współczesne komputery dawno przestały być "samotnymi wyspami"; korzystanie z nich (zarówno do celów prywatnych, jak i na potrzeby wielkiego biznesu) nierozerwalnie wiąże się z dostępem do różnego rodzaju sieci, z internetem w roli głównej. W czasach kiedy wykorzystywanie sieci komputerowych stało się powszechne, podsta...

Książka przybliża podstawowe założenia sieci komputerowych, które powinny być znane współczesnemu informatykowi. Krok po kroku wprowadzi Cię w problematykę sieci, pozwalając na poznanie ich architektury i zrozumienie zasad działania. Każdy rozdział zawiera wyczerpujące informacje na temat różnych mechanizmów sieciowych.
Jest to również cenny podręcznik, w wielu przypadkach wystarczający do przygotowania się do egzaminów z zakresu sieci komputerowych.
Podstawową zaletą książki jest fakt, że daje możliwość ukształtowania własnego punktu widzenia wobec ogromnej ilości coraz to nowszych rozwiązań w dziedzinie techniki komputerowej.

Wybrane bestsellery

0 Mark Sportack

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności