ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu Office 2003 PL

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Steve Sagman
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.5/6  Opinie: 2
Stron:
520
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Na całym świecie żaden pakiet oprogramowania nie jest popularniejszy niż Microsoft Office. Programy w nim zawarte można wykorzystać niemal do wszystkich biurowych czynności, do których używa się obecnie komputerów: do pisania listów, przygotowywania budżetów, tworzenia prezentacji, utrzymywania różnego rodzaju wykazów bądź wysyłania poczty elektronicznej.

Nowa wersja Office"a to także nowe możliwości wszystkich programów zawartych w tym pakiecie. Worda 2003 wzbogacono o funkcje wyszukiwania informacji w internecie; Excel 2003 to łatwiejsza nawigacja po dokumencie i nowe możliwości pracy grupowej; Accessa 2003 rozszerzono o funkcje sprawdzania błędów; Powerpoint ma teraz nowe możliwości w zakresie odtwarzania plików multimedialnych; a Outlook 2003 -- najbardziej zmodyfikowany w nowej odsłonie -- jest teraz znacznie prostszy w obsłudze.

  • Wprowadzenie do obsługi programów z pakietu MS Office 2003
  • Tworzenie i edycja dokumentów w programie Word 2003
  • Dokonywanie obliczeń i zestawień w Excelu 2003
  • Tworzenie atrakcyjnych prezentacji przy pomocy PowerPointa 2003
  • Access 2003 -- tworzenie baz danych
  • Obsługa poczty elektronicznej i planowanie zadań w Outlooku 2003
  • Funkcje internetowe programów z pakietu Office 2003

W przeciwieństwie do książek uczących korzystania z poszczególnych aplikacji, książka "Po prostu Office 2003 PL" pokaże Ci, jak połączyć potencjał aplikacji Office'a, by szybko i sprawnie wykonywać zarówno te proste, jak i skomplikowane zadania biurowe.

Wybrane bestsellery

0 Steve Sagman

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności