ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Windows 95. Tajny raport

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Trudi Reisner
Windows 95. Tajny raport Trudi Reisner - okładka książki

Windows 95. Tajny raport Trudi Reisner - okładka książki

Windows 95. Tajny raport Trudi Reisner - okładka audiobooka MP3

Windows 95. Tajny raport Trudi Reisner - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
168
Druk:
oprawa miękka

Książka

10,50 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w helion.pl
Niniejsza książka pozwoli Czytelnikowi zapoznać się z cechami nowego środowiska przeznaczonego dla komputerów PC Windows 95.

25 krótkich lekcji, wzbogaconych licznymi ilustracjami nowego środowiska, pozwoli użytkownikowi opanować umiejętności niezbędne do posługiwania się najnowszym systemem operacyjnym dla PC. Podstawowe cechy, które Windows 95 oferuje użytkownikowi, to łatwość porozumiewania się z komputerem, pełne wykorzystanie jego możliwości sprzętowych (procesor, sterownik graficzny, czytnik dysków CD-ROM i inne), łatwość instalacji i konfiguracji nowych elementów systemu oraz efektywność i ergonomia pracy w środowiskach sieciowych. Wszystkie te zalety wpłyną w efekcie na zmniejszenie kosztów eksploatacji systemów opartych na PC i Windows 95 dzięki zwiększeniu wydajności oprogramowania, możliwości pracy wielozadaniowej oraz redukcji nakładów na szkolenia.

W książce omówiono m.in. rozpoczęcie i zakończenie pracy, poruszanie się po pulpicie, korzystanie z menu i pól dialogowych, korzystanie z aplikacji, pracę wielookienkową, organizację plików i katalogów za pomocą programu Explorer, drukowanie, konfigurację środowiska oraz wiele innych operacji.

Wybrane bestsellery

0 Trudi Reisner

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności