ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Windows 95. Tajny raport (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Trudi Reisner
Okładka książki/ebooka Windows 95. Tajny raport

Okładka książki Windows 95. Tajny raport

Okładka książki Windows 95. Tajny raport

Okładka książki Windows 95. Tajny raport

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
168
Druk:
oprawa miękka
Niniejsza książka pozwoli Czytelnikowi zapoznać się z cechami nowego środowiska przeznaczonego dla komputerów PC Windows 95.

25 krótkich lekcji, wzbogaconych licznymi ilustracjami nowego środowiska, pozwoli użytkownikowi opanować umiejętności niezbędne do posługiwania się najnowszym systemem operacyjnym dla PC. Podstawowe cechy, które Windows 95 oferuje użytkownikowi, to łatwość porozumiewania się z komputerem, pełne wykorzystanie jego możliwości sprzętowych (procesor, sterownik graficzny, czytnik dysków CD-ROM i inne), łatwość instalacji i konfiguracji nowych elementów systemu oraz efektywność i ergonomia pracy w środowiskach sieciowych. Wszystkie te zalety wpłyną w efekcie na zmniejszenie kosztów eksploatacji systemów opartych na PC i Windows 95 dzięki zwiększeniu wydajności oprogramowania, możliwości pracy wielozadaniowej oraz redukcji nakładów na szkolenia.

W książce omówiono m.in. rozpoczęcie i zakończenie pracy, poruszanie się po pulpicie, korzystanie z menu i pól dialogowych, korzystanie z aplikacji, pracę wielookienkową, organizację plików i katalogów za pomocą programu Explorer, drukowanie, konfigurację środowiska oraz wiele innych operacji.

0 Trudi Reisner

Zamknij

Wybierz metodę płatności