ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Profil podstawowy i rozszerzony. Klasa 2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Katarzyna Nowoświat, Artur Nowoświat
Wydawnictwo:
Helion Edukacja
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
288
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Dobre wyniki z matematyki!

Matematyka jest wszędzie – nie tylko w szkole, lecz także w bankach, na budowach, w internecie, czy... w muzyce. Nawet jeśli jej nauka nie jest Twoim ulubionym zajęciem, ona będzie Ci towarzyszyć przez całe życie. Zacznij więc główkować z Matematyką Europejczyka i rozwijaj swoją wyobraźnię dzięki wiedzy na temat geometrii. Dowiedz się, co wspólnego mają ciągi z kryptografią, i przekonaj się, co wyniknie z mnożenia wielomianu przez wielomian. Dzięki udogodnieniom zastosowanym przez Autorów łatwo znajdziesz interesujące Cię notatki z lekcji, zestawy zadań z serii Prosto do matury oraz praktyczne i zaskakujące tematy badawcze. Książka pozwala uczniom zdobyć umiejętności wykraczających poza podstawę programową, jest też świetną pomocą podczas samodzielnej nauki.

Seria podręczników, zbiorów zadań i płyt CD Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę bez stresu, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka — to się liczy!


Książki wchodzące w skład zestawu edukacyjnego Matematyka Europejczyka dla szkół ponadgimnazjalnych, profil podstawowy i rozszerzony, klasa 2:

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Profil podstawowy i rozszerzony. Klasa 2   Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 2   Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki dla szkół ponadgimnazjalnych. Klasa 2   Matematyka Europejczyka. Program nauczania matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych

 
0 Katarzyna Nowoświat, Artur Nowoświat

Katarzyna Nowoświat, Artur Nowoświat - pozostałe książki

Helion Edukacja - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności