ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Rozbudowa i naprawa sieci

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Terry W. Ogletree
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.6/6  Opinie: 11
Stron:
472
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Sprawdź nowe wydanie

Rozbudowa i naprawa sieci. Wydanie V
Scott Mueller, Terry W. Ogletree, Mark Edward Soper
Poznaj zasady działania sieci komputerowych i naucz się nimi administrować Projektowanie sieci komputerowych Protokoły komunikacyjne i urządzenia Przyłączanie komputerów do sieci Zarządzanie siecią W ciągu ostatnich lat sieci komputerowe stały się niemal tak powszechne, jak telefony i telewizja. Wiedza dotycząca zasad ich działania, umiejętność zarządzania nimi lub chociaż...
Ta książka jest przede wszystkim przeznaczona dla doświadczonych techników i administratorów sieci. Wziąwszy pod uwagę tendencję do poszerzania sieci przy wykorzystaniu nowych technologii, protokołów i składników, książka ta okaże się nieocenioną pomocą podczas planowania i rozwiązywania problemów.

Nie znaczy to, że książki nie mogą przeczytać osoby zapoznające się dopiero z tematyką sieciową. W rzeczywistości książka stanowi wspaniałe narzędzie szkoleniowe zawierające rady dla tych, którzy zaznajamiają się z sieciami komputerowymi.

Do pracy nad książką zaproszono współautorów, z których każdy jest weteranem na polu publikacji komputerowych oraz ekspertem z dziedziny sieci komputerowych.

Wybrane bestsellery

0 Terry W. Ogletree

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności