ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 3

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Katarzyna Nowoświat, Artur Nowoświat
Wydawnictwo:
Helion Edukacja
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
240
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment
"Liczby rządzą światem"
(Pitagoras)

 

Trzecia klasa szkoły średniej to ostatni krok do egzaminu dojrzałości i wielkiej rewolucji w życiu. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na dalsze kształcenie na studiach wyższych, czy postanowisz od razu rozpocząć karierę zawodową, matematyka nie opuści Cię... nigdy. Jest niezbędna dla „ścisłowców”, ale stanowi też integralną część nauk humanistycznych (koniec z wymówkami, że humaniści nie rozumieją świata liczb!). Wykorzystujesz ją przy wypełnianiu kuponu lotka, obserwowaniu gwiazd, tworzeniu muzyki i dowolnym innym działaniu wymagającym logicznego myślenia. A do tego stanowi obowiązkowy przedmiot na maturze!

Dlatego też przygotowany dla Ciebie podręcznik z serii Matematyka Europejczyka ułatwia zarówno opanowanie wymaganych umiejętności, jak i wykorzystanie ich w praktyce. Zestawy zadań testowych i otwartych pomogą Ci przygotować się do matury. Ponadto każdy dział kończy się ciekawą lekcją spoza podstawy programowej. Podręcznik dodatkowo przedstawia zagadnienia badawcze, czasem pozornie mające niewiele wspólnego z matematyką, lecz pozwalające rozwijać myślenie matematyczne.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 3 stanowią podręcznik + zbiór zadań + płyta CD.

Seria podręczników, zbiorów zadań i płyt CD Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę bez stresu, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka — to się liczy!


Książki wchodzące w skład zestawu edukacyjnego Matematyka Europejczyka dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres podstawowy i rozszerzony, klasa 3:

 

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 3   Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 3   Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 3   Matematyka Europejczyka. Program nauczania matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych

 
0 Katarzyna Nowoświat, Artur Nowoświat

Katarzyna Nowoświat, Artur Nowoświat - pozostałe książki

Helion Edukacja - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności