ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

AutoCAD. Profile hutnicze

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Wiktor Stefurak
AutoCAD. Profile hutnicze Wiktor Stefurak - okładka książki

AutoCAD. Profile hutnicze Wiktor Stefurak - okładka książki

AutoCAD. Profile hutnicze Wiktor Stefurak - okładka audiobooka MP3

AutoCAD. Profile hutnicze Wiktor Stefurak - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
140
Druk:
oprawa miękka
W niniejszej ksiżce opisano programo Profile, który jest aplikacją LISP-ową dla AutoCAD-a, umożliwiającą rysowanie profili hutniczych w różnych widokach i przekrojach. Przejrzysta struktura okien dialogowych tego programu pozwala na wybór wielkości profilu wielkości profilu, widoku (przekroju), materiału, ustalanie długości - liczbowo lub na ekranie, sposobu rysowania - z obrotem, osiami, blokiem opisu, kekstem opisu. W oknie dialogowym wyświetlana jest profilu, uaktualniana na bieżąco wraz ze zmianą jego długości i wielkości.

Wszystkie dane zawarte w oknie dialogowym wyboru: oznaczenie i wielkość profilu, materiał, długość i masa, przenoszone są do bloku i tekstu opisu, a stąd do odnośnika z numerem pozycji i listy części.

Program pozwala na półautomatyczne pozycjonowanie rysunku i automatycznie generuje listę części, uwzględniając ich masę, ilość i masę sumaryczną listy.

Dołączona do książki aplikacja pozwala na opis prętów okrągłych, kwadratowych, sześciokątnych, płaskowników i rur okrągłych. Profile rysowane i opisywane są według norm PN, DIN lub Euronorm.

Doskonała pozycja dla wszystkich konstruktorów, inżynierów oraz studentów, wykorzystujących w swej pracy profile hutnicze.

Wybrane bestsellery

0 Wiktor Stefurak

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności