Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Testy automatyczne kodu Python. Kurs video. Pisanie testów jednostkowych od podstaw (27)

55

2018-08-09
Łukasz
Wyjątkowo dobrze zrealizowany kurs. Lektor właściwie perfekcyjny. Ze spokojem radzi sobie z angielszczyzną i płynnie podaje wiedzę. Lekcje krótkie, zamknięte sensownym podsumowaniem. Moja opinia jest więc bardzo pozytywna.
2018-07-25
Wojciech
Właśnie zakończyłem kurs i uważam go za świetny. Pogłębia moją znajomość Pythona i czuję, iż mam wartościowe podstawy do dalszej pracy. Mimo ogólnie skromnej wiedzy o programowaniu, nie napotkałem żadnych problemów ze zrozumieniem zawartości - wszystko jest wytłumaczone bardzo przejrzyście i jednoznacznie. Lektor spokojny, wymowa i dykcja bez zarzutu. Treści angielskie podaje poprawnie.
2018-05-06
Michał , Student
Świetny kurs. Dużo informacji, łatwa przyswajalność treści dzięki ciekawym przykładom. Słychać, że Autor ma już doświadczenie w różnego rodzaju konferencjach. Jest to też najbardziej aktualny kurs w sieci poruszający zagadnienie testowania w Pythonie. Nie żałuję decyzji o kupnie i mam nadzieję, że to nie ostatnie szkolenie tego Autora. Pozdrawiam
2018-05-16
bez podpisu
Świetny!
2018-08-02
Michał
Super merytorycznie i od strony pracy lektorskiej. Dobrze mi się słuchało jego spokojnego głosu, z wyraźnym poczuciem zrozumienia treści. Materiał wyczerpuje testowanie kodów Python. Kurs na duży plus.
2018-07-30
Kamil
Spokojna intonacja i dobrze dobrana forma prezentacji skutecznie wspierają przyswajanie treści merytorycznej. Udany kurs za dobre pieniądze.
2019-03-18
Marcin
Słowa uznania dla Pana Jakuba za rewelacyjną zdolność przekazywania wiedzy. Kurs wart każdej złotówki.
2018-08-03
Arkadiusz
Porządnie mówiący, uważny i spokojny lektor to ogromny atut tego kursu. Mogłem się skupić i śledzić pracę na ekranie. Nauka przychodzi wtedy szybciej i łatwiej. Samo testowanie Pythona na pewno trzeba pogłębiać. Może będzie dalsza część tego kursu. Tę polecam.
2018-09-26
bez podpisu
Od podstaw aż po trudne zagadnienia. Tak powinno wyglądać każde szkolenie. Polecam
2018-05-22
bez podpisu
Nudny temat przedstawiony w ciekawy sposób! Testowanie nigdy nie należało do moich ulubionych zagadnień, po tym kursie chyba zmienię zdanie! Dzięki
2018-07-26
Tomek
Nie jest to łatwy temat, ale przy odrobinie chęci i oczywiście wsparciu autora można się sporo nauczyć. Zacząłem uczyć się testowania z książek, kurs okazał się strzałem w dziesiątkę - nauka stała się przyjemniejsza i zdecydowanie łatwiejsza. Polecam każdemu, który się waha.
2019-09-21
bez podpisu
Kurs super. Nowe spojrzenie na pisanie testów.
2018-08-08
Kuba
Kurs poświęcony jest głównie pytestowi z małą powtórką z samego pythona. Warto poświęcić trochę czasu by przyswoić informacje w nim zawarte, szczególnie dobry dla ludzi mających styczność z testowaniem w swojej pracy lub chcących poszerzyć swoją wiedzę. Sam szukałem czegoś podobnego na rynku, po długich poszukiwaniach udało mi się trafić na kurs p. Wasielaka. Polecam!
2018-06-13
bez podpisu
Brakuje na rynku kursów z tematów bardziej zaawansowanych niż podstawy konkretnego języka. Z tego też powodu cieszę się, że ten kurs powstał! Kubę Wasielaka kojarzę ze stacjonarnych prelekcji - z czystym sumieniem polecam!
2018-07-12
Adam
Bardzo wartościowa, dobrze wykonana produkcja. Tekst jest prawidłowo skoordynowany z operacjami na ekranie. Spokojna narracja, miły tembr głosu lektora. Wyrażenia po angielsku wymawia zrozumiale, ale bez silenia się na oxfordzki sznyt.
2018-09-28
bez podpisu
Bardzo rzeczowy i merytoryczny. Oby tak dalej!
2018-07-23
Katarzyna
Bardzo polecam ten kurs. Zawartość jest przejrzysta i przystępnie podana. Wykładowca ma miły, męski głos. Nie myli się i nie spieszy. Dla mnie super!
2019-05-02
Marcin
Bardzo konkretny kurs. Wszytko objaśnione w prosty i zrozumiały sposób. Szczerze polecam, sam kupiłbym drugi raz :)
2018-07-24
Paulina , student
Bardzo dobre szkolenie. Wypełnione treścią po brzegi. Momentami miałam problemy żeby nadążyć, ale po ponownym obejrzeniu konkretnej lekcji wszystko stawało się jasne. Zdecydowanie kurs warty zakupu.
2018-10-02
bez podpisu
Bardzo dobre rozwinięcie dla podstawowych kursów z Pythona. Ponad 3 godziny skupienia tylko na testowaniu daje podstawy by móc poradzić sobie z cięższymi zagadnieniami. Kurs wart wydanych pieniędzy.
2018-07-16
Krzysztof
Świetny kurs! Technicznie wszystko podane w sposób jasny i oczywisty. Sam lektor podoba mi się, bo mówi spokojnie i nic nie dodaje od siebie, żadnych cmokań czy stękań. Ma dobrą dykcję i dlatego przyjemnie się słucha. Oceniam całość wysoko.
2018-07-17
Magdalena
Kurs prowadzony jest naprawdę bardzo dobrze. Przede wszystkim jest wyważony i sensownie skomponowany jeżeli chodzi o układ lekcji. Podoba mi się też krótkie podsumowanie na koniec każdej lekcji.
2018-07-24
Andrzej
Elegancki spokój wykładu. Czuć, że człowiek wie, co mówi i rozumie, do kogo się zwraca. Technicznie tez wszystko bez zarzutu - pythonowskie testowanie staje się zrozumiałe. Dobry zakup. Jedyna uwaga - występuje niewielka zmiana głośności pomiędzy lekcjami.
2018-11-06
bez podpisu
Doskonałe wprowadzenie w niełatwy świat testowania w Pythonie. W kursie zostały omówione wszystkie zagadnienia potrzebne do pisania własnych testów. Szkolenie daje solidne fundamenty. Polecam
2019-07-25
Mariusz
kurs jest spoko, ale format kursu tragedia, filmiki są niepodpisane, wystarczy chwila nieuwagi lub niepotrzebne kliknięcie i szukaj wszystkiego na wariata.