Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - CSS i SASS. Kurs video. Praktyczny projekt nowoczesnego dashboardu (13)

6

2018-10-04
bez podpisu
Wspaniała produkcja. Więcej takich kursów!
2018-10-01
bez podpisu
Wraz z dołączoną książką to właściwie kompletny produkt i materiał do nauki na kilka dobrych tygodni jeśli nie miesięcy. Polecam
2018-09-23
Radosław
Wow, pomysł na animacje bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, nie zdawałem sobie sprawy, że sam css jest zdolny do takich efektów. Jedynie dźwięk mógłby być nieco lepszy (np czasem szum). Natomiast myślę, że nie będzie to nikomu przeszkadzać, jak dla mnie absolutnie nie umniejsza to wartości merytorycznej i edukacyjnej kursu. Według mnie, kurs zdecydowanie wart uwagi i zainwestowanych pieniędzy, polecam
2019-02-27
Arleta
Świetny kurs. Gorąco polecam, można na prawdę się dużo nauczyć i wziąć udział w tworzeniu w strony krok po kroku.
2019-08-06
bez podpisu
Świetny kurs dla osoby rozpoczynającej przygodę z SASS. Autora zawarł w całym materiale bardzo dużo ciekawych i praktycznych przykładów.
2018-09-24
Janusz
Świetnie wydane pieniądze. Kurs jest obszerny i wraz z dodanym ebookiem stanowi szerokie kompendium wiedzy z sassa.
2018-11-06
bez podpisu
Produkt kompletny. Dużo treści przedstawione na bardzo ciekawych przykładach. Kurs się nie nudzi a dzięki obszerności nadaje się zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych frontendowców.
2018-10-07
bez podpisu
Kurs oceniam bardzo wysoko. Bardzo dużo nowoczesnej wiedzy, nowoczesnego podejścia do tworzenia frontendu. Mimo, że to jest "tylko" dashboard, to można przenieść to na inne podstrony. Bardzo ciekawe pomysły na animacje, efekty, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych developerów
2018-10-18
Paweł
Jeden z najlepszych kursów w języku polskim z jakiego miałem do tej pory okazję korzystać. Plusy: świetne praktyczne przykłady, dobra "dynamika" kursu, bardzo obszerny zakres materiału, zagadnienia i przykładowy projekt wyjaśnione krok po kroku. Teraz czuję się pewniej w animacjach CSS. Dodatkową wartością jest ebook. Łącznie dostajemy materiały do nauki na kilka dni. Polecam, kurs absolutnie wart swojej ceny!
2018-10-01
Adam
dużo miłych dla oka efektów i animacji, polecam :)
2018-09-16
bez podpisu
Dla mnie rewelacja! To są bardzo dobrze wydane pieniądze. Polecam wszystkim, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnego frontendu. Oglądanie kursu było przyjemnością, w moim uznaniu autor kursu wykazał się dużym talentem.
2018-10-02
bez podpisu
Bardzo dobry kurs dla osób początkujących jak i nieco bardziej doświadczonych. Można nauczyć się ciekawych, zaawansowanych efektów jak i poznać niezbędne podstawy.
2019-02-13
Arleta
Autor świetnie wszystko tłumaczy, a sam projekt jest bardzo ciekawy. Brakuje mi tylko plików źródłowych, o których często wspomina i czasem ciężko przebrnąć przez lekcję.