ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Technical Leadership. Od eksperta do lidera. Wydanie II poszerzone (11)

55

2019-04-21
bez podpisu
Super ksiazka bardzo to podejscie mi sie podoba.
2021-04-02
bez podpisu
Prosta do zrozumienia, konkretna, aktualna ksiazka oparta na konkretnych teoriach i badaniach. Pomogla mi zrozumiec kilka kluczowych elementow w roli lidera. Nauczyla rozumiec czy dana osoba faktycznie jest liderem czy moze ekspertem i czy w ogole taka osoba na lidera sie nadaje. Polecam.
2019-09-14
ymirek
Idealna na początek. Krótko, zwięźle i na temat.
2021-06-21
bez podpisu
Bez wodolejstwa typowego dla tego typu pozycji. Zwięzła i usystematyzowana.
2019-03-06
bez podpisu
Bardzo przystępna i miła w odbiorze książka - nie przytłacza nadmiarem informacji jednocześnie przekazuje najważniejsze informacje dla początkującego "lidera".
2016-08-01
student
Super! Czyta się łatwo i przyjemnie, polecam!
2016-04-21
Adam P.
Nie było takich książek na rynku. Właśnie zaczynam być liderem technicznym i nie wiedziałem czego się chwycić. Wiele inspiracji (rola lidera, strategia Disneya), wskazanie kierunku, umiejętności, które warto rozwijać (informacja zwrotna, trudne rozmowy, motywowanie). Zdziwiła mnie ilość tematów miękkich, która została zamieszczona w książce, ale przekonuję się, że to o to głównie chodzi. Fajne na końcu są mapy myśli, które w sposób zwięzły podsumowują treść rozdziału. Duża ilość schematów i recept, które ułatwiają start. Zacząłem eksperymentować z kilkoma rzeczami (np. szerzenie wiedzy w zespole) i już mam pierwsze efekty. Polecam!
2018-08-17
tjow , Programista
Lubię takie książki. Nie przegadane. Nie nudne. Krótko, rzeczowo i na temat bez zbędnych wypełniaczy. Podoba mi się sposób przekazania wiedzy. Podobają mi się mapy myśli podsumowujące rozdział. Odnośnie wiedzy z książki uważam, że jest przydatna i uważam, że prawdziwa, którą to opinię bazuję na moich doświadczeniach.
2017-09-27
Łukasz Kurzyniec , Developer .NET
Kilka rozdziałów rozwleczonych, ale poza tym czyta się łatwo i przyjemnie. Każdy rozdział zakończony dobrym podsumowaniem oraz mapą myśli. Zdecydowanie polecam!
2017-06-16
Paweł , Programista, kierownik zespołu
Dobra lektura! Często z poradnikami jest tak, że jesteśmy już podświadomie uzbrojeni w wiedzę, ale brakuje nam jakiegoś zewnętrznego bodźca by dokładnie przemyśleć przedmiot sprawy. To jest jedna z takich książek, niby nie ma w niej odkrywczych rzeczy, ale jest bardzo inspirująca, pozwala usystematyzować własną wiedzę, uzupełnić parę luk i dać dodatkową motywacje. Polecam