ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Po prostu Word 2002/XP PL (5)

5

Juliusz Zymirski
Kupiłem tę książkę 7-go sierpnia tego roku. Bardzo przydatna oraz ułatwiająca obsługę WORDA. Moim zdaniem rysunki bardzo istotne np.11.8,11.12,11.26 i parę innych powinny być w większym formacie, żeby czytać je bez szkła powiększającego.

2003-07-28
Arek JóŸwik
Książka ogólnie mi się podobała, ale nie znalazłem wszystkiego czego szukałem, albo co chciałem znaleźć. Książkę tę polecam do osób, które miały mało doczynienia z edytorem - dla początkujących lub średnio zaawansowanych. Dla mnie (od 97 roku pracuję na wordzie) książka ta była niejako małym piwkiem. Spodziewałam się bardziej zaawansowanego podejścia do sprawy a nie, jak np. włączyć edytor lub zapisywać dokumenty. Dla ludzi, którzy mają pojecie o Wordzie i pisują tak, jak ja prace magisterskie polecam Ćwiczenia zaawansowane. Raczkującym natomiast "Po prostu Word 2002/XP PL" będzie dobrym fundamentem, podstawą do dalszego rozwoju.
Dziękuję.
2005-02-01
Sebastian
Wszystko przejrzyste i z obrazkami, jestem wzrokowcem i bardzo mi to pomaga, tematycznie podzielone, skróty czytelnie wypisane, dokładne opisy menu, czysta przyjemność i przystępna cena.
2006-01-18
Kamil Plewka
Przede mną konkurs informatyczny, kupiłem sobie tę książkę, aby pobieżnie dowiedzieć się o możliwościach Worda. Jednak ta książka ma w sobie to coś. Przeczytałem ją i chociaż zawiera tylko 274 strony, umiem z Worda no po prostu wszystko (nawet instrukcje warunkowe). Jeśli chcesz nauczyć się świetnie Worda w tydzień, no to polecam po prostu Word 2000 :)