ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Błękitny umysł. Myśl na odwrót, działaj na opak, poznaj nieznane! (24)

5

2019-11-14
Anna
Wspaniała książka?, poradnik ? Najważniejsze że bardzo inspirujaca/y. Autorka to wspaniała osoba , zmienia się na naszych oczach , oczywiście w pozytywnym znaczeniu ,widać że treści, które przekazuje w książce są prawdziwe i d,obalają!!!!
2020-09-21
bez podpisu
Warto!
2020-09-21
Klara
Świetna książka, która miała ogromny wpływ na moje podejście do świeżo upieczonej dorosłości. Nabrałam odwagi w działaniu i zdystansowałam się. Lekki klimat książki to niewątpliwie ogromny plus. Sięgam po wybrane fragmenty regularnie.
2020-09-21
bez podpisu
Super
2020-09-21
bez podpisu
Rewelacja!
2020-09-21
bez podpisu
Pozwala spojrzeć inaczej na wiele zagadnień
2019-09-19
bez podpisu
Polecam! Ciekawe historie, humor, wiedza naukowa i życiowa, które składają się na inspirację na drodze rozwoju osobistego.
2020-11-10
bez podpisu
polecam!!!
2021-05-30
bez podpisu
Jak dla mnie ta książka jest strzałem w 10. Dlaczego? Przede wszystkim odświeżająco-resetująca. Pozwala zacząć myśleć inaczej i spojrzeć na dotychczasowe działania z innej strony. Mam zarówno audiobooka jak i e-booka. W pracy z książką jednak wydaje się być najlepsza wersja papierowa
2020-09-21
bez podpisu
Inspirujące historie, dużo ciekawych ćwiczeń, mądre podsumowania i ogólnie - niezwykle ciekawy poradnik, dużo interakcji z czytelnikiem.
2021-05-29
Renata
Hej, bardzo przyjemna książka, super lektor.
2021-04-03
bez podpisu
Genialna książka, zbiór praktycznych porad w kilku dziedzinach. Przeczytałem "setki" książek biznesowych, NLP itp. i stwierdzam, że Klaudia napisała świetną książkę.
2020-09-21
bez podpisu
Dziękuję za tę książkę <3
2019-11-15
Marta
Bardzo ciekawa książka, kupiłam i ebooka, I papier. Najpierw ebooka, ale do zakreślania było tyle wartościowych rzeczy, że potrzebowałam papieru, żeby móc szybciej wracać do ważnych dla mnie momentów. Książka pozwala zatrzymać się na chwilę i przemyśleć swoje życie i działania.
2021-02-14
bez podpisu
Bardzo dobra książka dla wszystkich, którzy pragną coś zmienić w swoim życiu. Szczególnie polecam dla początkujących. Pomoże ona ukierunkować chęć zmiany. Napisana prostym, zabawnym językiem, czyta się lekko i przyjemnie. Osobom bardziej zaawansowanym w rozwoju osobistym książki nie polecam, będziecie rozczarowani. Klaudia nic nowego nie odkrywa, ponad połowa książki to cytaty i przykłady z innych książek lub zaczerpnięte od sławnych ludzi.
2021-03-09
bez podpisu
Przyjemna, motywująca książka
2021-03-02
bez podpisu
Ogólnie - nie przekonała mnie. Może dlatego, że części rzeczy byłam już wcześniej świadoma. Ale niektóre spostrzeżenia przyciągają uwagę i są godne polecania
2021-03-14
Monika
Książka o wszystkim i o niczym. Autorka porusza w niej bardzo dużo różnych tematów, poświęcając im raz więcej raz mniej uwagi. Osoby interesujące się tematem rozwoju osobistego raczej nie znajdą w niej nowych informacji. Dla początkujących stanowi idealny wstęp. Jednak poszerzenie wiedzy będzie wymagało sięgnięcia po inne pozycje.
2021-01-24
Karolina
Strasznie nudna książka. Jeśli komuś pomogło to co jest w niej napisane to super, ale dla mnie to była strata pieniędzy i czasu. Nie ma w niej nic konkretnego i rzeczowego, są za to przeróżne ciekawostki i mniej lub bardziej spójne przemyślenia autorki. Szczerze mówiąc ta lektura, to dla mnie, autoreklama autorki, która więcej opisuje jaką to jest świetną trenerką personalną i jakie ma super techniki i z jakimi to nie pracowała klientami, niż daje jakieś wartościowe porady.
2021-03-18
bez podpisu
Niezła, choć spodziewałem się czegoś lepszego, może dlatego że większość z rzeczy omawianych w książce znałem wcześniej.
2021-01-07
bez podpisu
Książka o wszystkim i niczym jednocześnie. Nie znalazłem w niej niczego praktycznego.
2021-08-11
bez podpisu
Szczerze się zawiodłem. Materiał niby rzetelny, ale nie wnoszący nic nowego. Dużo górnolotnych słów i sławnych nazwisk, mało rzetelnej treści. Wstawki o tzw. "prawie przyciągania" i puszczanie oczka, jak to niby w praktyce działa żenujące i nie licujące z poważną lekturą. Podobnie jak luźne tyrady związane z fizyką kwantową, choć tu trzeba oddać honor autorka rzetelnie przyznaje, że na fizyce się nie zna. Więc po co? Bo będzie bardziej naukowo? Kupiłem w wersji audio Głos lektorki strasznie nużący. Głos autorki we wstępie i podsumowaniach w moim osobistym odbiorze strasznie pretensjonalny i nużący. Nie polecam. Może w wersji tekstowej będzie bardziej do przełknięcia.
2020-09-17
bez podpisu
Książka o niczym. Historia Autorki powielona w kolejnej książce. Historie znanych osób dostępne są powszechnie w innych źródłach. Lepiej iść na spacer i pobyć ze sobą, a pieniądze przeznaczyć np. na zwierzaki.