ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zapraszamy do Trójki (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Cezary Łazarewicz, Ewa Winnicka
Okładka książki/ebooka Zapraszamy do Trójki

Okładka książki Zapraszamy do Trójki

Okładka książki Zapraszamy do Trójki

Okładka książki Zapraszamy do Trójki

Wydawnictwo:
Agora
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Dlaczego Wojciech Mann nie został dyrektorem Trójki? Kto przez okrągły rok spał na podłodze w pokoju Marka Niedźwieckiego? Czyj głos zabrzmiał jako pierwszy na antenie Trójki? Jak wypłynął karp i dlaczego? Który z dyrektorów zaczął urzędowanie od remontu redakcyjnych toalet? Po raz pierwszy historię kultowej stacji opowiadają ludzie, którzy ją tworzyli i tworzą. Z oddaniem, pasją i niesłabnącą wiarą w misję. Ludzie potrzebują tego, żeby do nich mówić. I w tym tkwi siła radia. Mówić pięknie do ludzi, których się nie widzi.

Piotr Baron

To nie jest po prostu praca. Z Trójką łączy mnie najdłuższa dojrzała relacja w życiu. To już 9. rok wzajemnego przyciągania, fascynacji i cichych dni...

Agnieszka Szydłowska

Myślę, że za to wszystko, co Trójka zrobiła dla polskiej kultury i kilku pokoleń Polaków, należy się jej Order Orła Białego.

Michał Nogaś

O autorze

1 Cezary Łazarewicz,Ewa Winnicka

Cezary Łazarewicz - dziennikarz prasowy, reporter i publicysta. Publikował w czołowych polskich tytułach, między innymi w Gazecie Wyborczej, Przekroju, Polityce. Autor wielu książek, laureat nagród, w tym Nike za Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka. Mieszka pod Warszawą, pochodzi z Darłowa.

Zamknij

Wybierz metodę płatności