ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Taryfy w ciepłownictwie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Wydawnictwo:
C. H. Beck
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
138
     PDF

Seria Prawo dla Firm to zbiór specjalistycznych opracowań praktycznych, skierowanych do organów zarządzających i nadzorczych, do indywidualnych przedsiębiorców oraz specjalistów poszukujących konkretnych rozwiązań.

Wyselekcjonowana tematyka poszczególnych publikacji pozwala Autorom - praktykom w danej dziedzinie - udzielić odpowiedzi na pytania i rozwiać wątpliwości dotyczące najtrudniejszych zagadnień prawnych pojawiających się w praktyce.

 

"(...) Praca poprzez wnikliwą analizę regulacji i orzecznictwa ułatwia rozumienie aksjologii ustawy i daje praktyczny plan postępowania, który zapewnić może większą równowagę w ochronie interesów odbiorców i przedsiębiorstw, co ostatecznie zmniejsza negatywne skutki działalności naturalnych monopoli.

(...) Praca kierowana jest do urzędników i przedsiębiorców związanych z rynkiem ciepłownictwa. Warta jest jednak polecenia także studentom wydziałów prawa i administracji, a także studiów politechnicznych, gdyż wnikliwie wyjaśnia terminologię bogatą w specjalistyczne treści techniczne i prawne. Jej cele zmierzają też do ukazania złożonej procedury tak, aby zrealizować wspólny interes ochrony konkurencji poprzez utrzymanie przedsiębiorstw energetycznych w stanie dającym możliwość rozwoju i coraz lepszego konkurowania".

Z recenzji prof. UR dr hab. Jana Olszewskiego

0 Marzena Czarnecka, Tomasz Ogłódek, Marta Boroń

Zamknij

Wybierz metodę płatności