ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Skok (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Janet Evanovich, Lee Goldberg
Okładka książki/ebooka Skok

Okładka książki Skok

Okładka książki Skok

Okładka książki Skok

Wydawnictwo:
Fabryka Słów
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
340
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Zespół złożony z Janet Evanovich, autorki książek o Stephanie Plum, najlepiej sprzedającej się serii wszechczasów i Lee Goldberga autora bestsellerów i scenariusza do serialu o detektywnie Monku, przedstawia elektryzująca serię o agentce FBI, która zawsze dopadnie tego, kogo ma na celowniku i nieustraszonym oszuście, który uwielbia pościgi.

Nicolas Fox to międzynarodowy aferzysta, słynący ze swych przekrętów na miarę Żądła, których ofiarami padali potężni i bogaci. Wie, że FBI od lat podąża jego tropem, szczególnie agentka Kate OHare. I gdy już wydaje się, ze Fox skończy za karatami, on wykręca największy swój numer: przekonuje FBI by zaoferowała mu pracę, oczywiście u boku OHare.

Ich pierwsze zadanie zaprowadzi ich na boczne uliczki Berlina, pustynie Kalifornijską i odległe wyspy Indonezji. Ich celem jest Derek Griffin skorumpowany bankier, oskarżony o defraudacje milionów należących do jego klientów. Pogoń za Griffinem na jego prywatną wyspę, będzie prawdziwą próba dla umiejętności Foksa i cierpliwości OHary. Pościgi samochodowe, piraci, czekoladki Toblerone od rana do wieczora. O ile Fox i OHare najpierw się nie pozabijają.

0 Janet Evanovich, Lee Goldberg

Zamknij

Wybierz metodę płatności