Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Skandale (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Penny Jordan
Okładka książki/ebooka Skandale

Okładka książki Skandale

Okładka książki Skandale

Okładka książki Skandale

Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
328
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Przez ponad pół wieku Amber Fulshawe stała u steru Denby Silk, fabryki jedwabiu w Macclesfield, którą odziedziczyła po swojej babce. Mając za sobą wiele burzliwych lat życia, Amber i jej ukochany mąż Jay przyglądają się spuściźnie, którą zostawili swoim dzieciom i wnukom. Jednak członkom tej rodziny zawsze towarzyszyły długo skrywane sekrety i głęboko ukryte silne żądze, o czym wkrótce przekona się następne pokolenie.

Robert ambitny, lubi sprawować kontrolę nad swoim życiem, ale nie potrafi się oprzeć mrocznemu pożądaniu pięknej kobiety, które może zniszczyć wszystko, co jest dla niego najważniejsze. Katie młoda i piękna, niebawem przekona się, że przyjaźń i miłość potrafią być zdradliwe i okrutne. Nick zmagający się z traumą z dzieciństwa, winą za swoje rozpadające się małżeństwo obarcza dominującego teścia, ale czy tylko? Cassandra jej złowroga obecność w życiu rodziny trwa już wiele lat, jej wpływy słabną, ale ma jeszcze w zanadrzu okrutną niespodziankę...

U progu osiemdziesiątych urodzin Amber z czułą troską myśli o przyszłości wszystkich swoich bliskich. Czy rodzinny biznes będzie bezpieczny w ich rękach?

Penny Jordan to angielska autorka ponad 170 książek, które sprzedały się na całym świecie w nakładzie 80 milionów egzemplarzy. Powieści przetłumaczono na wiele języków, . Jedwab, Grzechy i Skandale.

0 Penny Jordan

Zamknij

Wybierz metodę płatności