ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Pogrzebane życie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Allen Eskens
Okładka książki/ebooka Pogrzebane życie

Okładka książki Pogrzebane życie

Okładka książki Pogrzebane życie

Okładka książki Pogrzebane życie

Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
380
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Joe Talbert ciężko pracuje, żeby wyrwać się z domu i rozpocząć studia na Uniwersytecie Minnesota, ale matka alkoholiczka, która nie jest w stanie zapewnić należytej opieki jego autystycznemu bratu, wciąż domaga się od niego pieniędzy i pomocy.

Życie Joego odmienia wizyta w domu opieki w Richfield, gdzie ma przeprowadzić wywiad z interesująca osobą na zaliczenie z angielskiego. Joe wybiera Carla Iversona, skazanego przed laty za gwałt i zamordowanie czternastolatki. Wypuszczony z więzienia umierający na raka trzustki Carl zgadza się opowiedzieć Joemu swoją historię.

Za namową Lili Nash, atrakcyjnej sąsiadki i studentki, Joe zagłębia tajniki procesu Carla. Gdy dowiaduje się więcej o szczegółach morderstwa, odkrywa przerażającą prawdę skrywaną od trzydziestu lat, i choć jego życie jest odtąd zagrożone, postanawia ujawnić tę tajemnicę światu. Nie bacząc na własne bezpieczeństwo, Joe i Lila podejmują kolejne kroki, by doprowadzić do uniewinnienia Carla Iversona, oczyszczenia jego imienia i postawienia prawdziwego zbrodniarza przed obliczem sprawiedliwości. A czas ucieka

"Frapujący thriller. Napięcie narasta aż do zapierającego dech finału, który ani chwilę nie zawodzi czytelnika. Eskens to nazwisko, które należy zapamiętać.

Booklist

Wyborny kryminał! Świetna historia, wspaniałe postacie, suspens To była doskonała lektura, wciągająca od pierwszej strony Jeżeli szukasz dobrej lektury, sięgnij po tę książkę.

A. Midsummer, Night Read

Pasjonująca fabuła, barwne postacie Intrygujące, wciągające i satysfakcjonujące Nie będziecie zawiedzeni.

Cols Criminal Library

0 Allen Eskens

Zamknij

Wybierz metodę płatności