Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Płytkie nacięcie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Karin Slaughter
Wydawnictwo:
Buchmann
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
534
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Karin Slaughter jest bardzo odważną pisarką. Zabiera nas w mroczne, straszne miejsca, gdzie inni pisarze nigdy się nie zapuszczają.

Tess Gerritsen

Druga część z kryminalnego cyklu, którego akcja rozgrywa się w hrabstwie Grant, na amerykańskiej prowincji.

To może być najtrudniejsza, a na pewno najbardziej bolesna - bo dotycząca dzieci - sprawa w karierze Jeffreya Tollivera, komendanta policji w niewielkim Heartsdale w stanie Georgia. W tym samym czasie, gdy Sara Linton - miejscowa doktor pediatrii i koroner - znajduje w publicznej toalecie poćwiartowane zwłoki noworodka, policjant musi zapobiec morderstwu nastoletniego Marka Pattersona przez domniemaną matkę dziecka, Jenny Weaver. Tylko dzięki interwencji policjanta udaje się uratować życie Marka. Jenny, niestety, nie miała tyle szczęścia...

Jak wykaże sekcja zwłok, nie miała go również wcześniej - liczne ślady na ciele dziewczynki jasno wskazują, że stosowano wobec niej najpotworniejsze formy przemocy, również seksualnej. Kto mógł się dopuścić takiego bestialstwa wobec dziecka? Odpowiedź na to pytanie przejdzie najśmielsze oczekiwania Tollivera i Linton, a skala okrucieństwa, jakie wyrządzono, na zawsze już położy się cieniem na historii na pozór spokojnego, normalnego miasteczka.

W serii Fabryka Sensacji ukazały się najnowsze książki Karin Slaughter:

"Upadek" i "Zbrodniarz", a także "Zaślepienie", pierwszy tom z cyklu hrabstwo Grant. W przygotowaniu są inne tytuły z tej serii: "Zimny strach", "Fatum", i "Niewierny".

 

Karin Slaughter jest jedną z lepszych autorek kryminałów w Ameryce.

"The Washington Post"

0 Karin Slaughter

Zamknij

Wybierz metodę płatności