ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Plaża dla psów (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jacek Kaczmarski
Wydawnictwo:
WAB
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
271
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Na plaży w Perth bohaterowie odpoczywają, kochają się i spierają, a Ivan buduje z piasku słynne budowle. Na tej plaży dojdzie do zdarzenia, które na zawsze zmieni życie wszystkich...

Barwna opowieść o ludziach i ich ziemi obiecanej, kosmopolitycznej Australii, a zarazem poruszająca rzecz o tym, że "myślący człowiek nie może się odwracać od tego, co go boli, a niebo nie jest dla niewinnych, lecz dla tych, którzy nie boją się ubrudzić i potrafią oczyścić".

Jacek Kaczmarski (1957-2004) -  słynny poeta i pieśniarz, zwany "bardem Solidarności", ale także znakomity prozaik. Autor i wykonawca legendarnych pieśni, będących głosem antykomunistycznej opozycji: Mury, Obława, Nasza klasa. Polonista z wykształcenia, występował często z Przemysławem Gintrowskim i Zbigniewem Łapińskim. Stan wojenny zastał go we Francji, pracował dla Radia Wolna Europa. Do Polski wrócił w 1990 roku, pięć lat później zamieszkał w Australii. Ostatnie dwa lata zmagał się z rakiem krtani, co doprowadziło go do przedwczesnej śmierci.

0 Jacek Kaczmarski

Zamknij

Wybierz metodę płatności