Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji (5)

6

2018-09-27
Pazyryk
Światowy sukces idei i metod szkoleniowych S. Sinka jest niewątpliwy. Warto je poznawać, bo to nas przybliża do najlepszych. Ta dobrze wydana książka powinna stać na półce za plecami poważnego szefa i managera. Nie dla ozdoby.
2018-09-23
www.lightpixel.pl
Super książka, warta przeczytania kiedy poszukujesz własnej drogi, inspiracji i możliwości dotarcia do swoich sprecyzowanych celów w życiu.
2018-09-21
Jelon
Przekonujące. To magiczne słówko "dlaczego" rzeczywiście może wydobyć wiele z jednostki czy grupy. Książka bardzo pomaga zrozumieć i zastosować całość procesu, bo jest w formie podręcznika, z ideogramami i instrukcją krok po kroku. Autor znany i uznany, a nie jest to chwilowa popularność.
2018-09-22
kluBuBu
Oto cytacik, który jest jak esencja tej świetnej książki: "Elementy CO to produkty, usługi i nasze stanowiska w pracy. Elementy JAK to wartości, zasady i działania, które sprawiają, że odróżniamy się od reszty. DLACZEGO definiuje to, czym jest firma: jej wewnętrzną motywację, misję albo wyższą wartość.". Prawda, że mocne? I uderza do głowy. Otwartej, chłonnej, należącej do osoby nastawionej na sukces. Skłonnej do ćwiczeń i praktykowania, ze świetnie opracowanym poradniko-podręcznikiem, będącym integralną częścią książki. Odbiór treści i zastosowanie praktyczne uprzyjemnia luźny, wesolutki styl i sporo konkretnych przykładów. Markowych i światowych jak Apple, ale i ciepłych historii o sprzedawcy stali. Nie trzeba S. Sinka tytułować guru czy wyrocznią nowoczesnego biznesu. On jest na to za młody. I nie nosi brody.
2018-09-19
bez podpisu
Intrygująca idea, ciekawie opowiedziana. Do tego dostajemy podręcznikowy układ książki, który zabezpiecza przed "zgubieniem się " czytelnika w obliczu nowatorskich treści. Etapami jest łatwiej. Polecam ambitnym, zainteresowanym odkrywaniem nowych pól doskonalenia osobistego i zawodowego.