ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Tosha Silver
Okładka książki/ebooka Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Okładka książki Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Okładka książki Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Okładka książki Bezgraniczna otwartość. Pozwól boskości kierować twoim życiem

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Samsara
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
240
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Bezgraniczna otwartość to zachwycająca, pełna mądrości, radości i świeżego spojrzenia książka, której przesłanie sprowadza się do prostej zasady: pozwól Boskości kierować twoim życiem, a porzucisz wreszcie ciężki bagaż nadziei, lęków i zmagań z rzeczywistością. Pomaga odpowiedzieć na pytania, które zadaje sobie każdy z nas: „Jak przestać się martwić?”, „Jak poczuć się bezpiecznie?” czy – najważniejsze ze wszystkich – „Kim jestem?”.

Jak zapewnia autorka, Tosha Silver, wsłuchanie się w głos wewnętrznej Boskości pozwala odnaleźć zgodny z zamysłem Wyższej Organizującej Zasady życiowy cel, który daje poczucie spełnienia i szczęście, oraz podążać ścieżką życia w sposób bezwysiłkowy. Uniwersalizm tej książki sprawia, że posłuży zarówno osobom uduchowionym, jak i sceptykom.

Autorka pokazuje, w jaki sposób otworzyć się na Boskość jako Źródło finansowego, emocjonalnego i duchowego dostatku, przez co zyskujemy dostęp do nieograniczonych zasobów, umożliwiamy Wszechświatowi obdarowanie nas wszelkim dobrem, a wszystkie nasze potrzeby, materialne i niematerialne, są zaspokajane w doskonały sposób. Książka uczy sztuki podążania za wewnętrznym przewodnikiem, dzięki czemu stajemy się elementem Boskiego Porządku. Zapoznaje z prostymi, skutecznymi i doskonałymi do zastosowania na co dzień praktykami wywodzącymi się z różnych tradycji duchowych. Ukazuje, jak korzystać z własnej wewnętrznej mocy, wyjść ze świadomości ofiary oraz stać się prawdziwie samodzielną i szczęśliwą istotą.

0 Tosha Silver

Zamknij

Wybierz metodę płatności