ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zwiedzać świat rzecznym statkiem wycieczkowym (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jerzy Burtowicz
Wydawnictwo:
SELF-PUBLISHER
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
128
     PDF
Rejsy wycieczkowe są w Polsce zupełnie nieznanym sposobem na fascynujące wakacje. Nawet Ci, co o tym słyszeli boją się, że drogo i niebezpiecznie. TO NIEPRAWDA! Nie ma lepszego sposobu zwiedzanai świata dla wszystkich: młodzieży szkolnej i akademickiej, rodziców z dziećmi czy osób starszych. Nie wierezycie? To poczytajcie!

„Jak zwiedzać świat rzecznym statkiem wycieczkowym”
to pierwsza w Polsce książka o rejsach wycieczkowych po rzekach świata: m.in. Renie, Mozeli, Dunaju, Irawadi, Douro, Saonie, Rodanie, Jangcy, Mekongu...
Wycieczkowe rejsy śródlądowe to wielka atrakcja. Są nieco droższe niż morskie, lecz ich cena zawiera pełny program zwiedzania lądowego. Są po prostu wyjątkowo ciekawe i kameralne. A nie są one nam prawie znane. Nawet mało kto w ogóle wie, że są!

Jest to mój drugi poradnik z serii Podróże wodą. Pierwszy, pod tytułem „Jak zwiedzać świat morskim statkiem wycieczkowym” ukazał się już w postaci papierowej i jest obecnie w sprzedaży, również internetowej. Ten drugi, w postaci e-booka, podobnie jak pierwszy, również jest bogato ilustrowany zdjęciami i mapkami z archiwum autora oraz armatorów. W nim także wykorzystałem technikę kodów QR z linkami do zdjęć, tekstów i filmów (w niniejszej książce znajdziesz np. pełnometrażowy i zremasterowany cyfrowo kultowy film „Rejs” Marka Piwowskiego!). Wszystko to można obejrzeć za pomocą smartfona, laptopa lub tabletu.
0 Jerzy Burtowicz

Zamknij

Wybierz metodę płatności