ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Outlook. Leksykon kieszonkowy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Walter Glenn
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
208
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment
Microsoft Outlook to nie tylko popularny program pocztowy, ale także wielofunkcyjny kalendarz, menedżer kontaktów, lista zadań, dziennik, terminarz spotkań i wiele więcej. "Outlook. Leksykon kieszonkowy" jest książką wypełnioną od pierwszej do ostatniej strony niezwykle przydatnymi informacjami związanymi z obsługą Outlooka. Jest to pozycja dla każdego -- zarówno początkującego, jak i zaawansowanego użytkownika; pracownika pomocy technicznej lub kogokolwiek, kto potrzebuje źródła wiedzy na temat ogromnych możliwości oferowanych przez ten program. Bez względu na swój poziom zaawansowania, z pewnością książka dostarczy Ci nowych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę.

"Outlook. Leksykon kieszonkowy" omawia wersję 2002 oraz 2000 programu. W książce można znaleźć:

  • Krótkie wprowadzenie omawiające najważniejsze elementy funkcjonalne Outlooka
  • Rozbudowane omówienie popularnych oraz mniej znanych funkcji, dzięki którym można zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas pracy z Outlookiem
  • Tabele zawierające skróty klawiaturowe, listy poleceń, położenia plików i inne zestawienia.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Outlooka, ten leksykon pozwoli Ci szybko i sprawnie rozpocząć wydajną pracę. Jeśli jesteś już weteranem, na pewno znajdziesz tu kilka sztuczek, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś.

Wybrane bestsellery

0 Walter Glenn

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności