ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

MS Windows 2000 (PL) Professional. Ćwiczenia praktyczne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Agnieszka Trojok
Okładka książki/ebooka MS Windows 2000 (PL) Professional. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki MS Windows 2000 (PL) Professional. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki MS Windows 2000 (PL) Professional. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki MS Windows 2000 (PL) Professional. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
6.0/6  Opinie: 2
Stron:
120
Druk:
oprawa miękka
Książka ta stanowi doskonałe wprowadzenie do systemu Windows 2000 Professional, który łączy on w sobie najlepsze cechy poprzednich systemów operacyjnych firmy Microsoft i dzięki temu jest aktualnie najbardziej niezawodnym, bezpiecznym, a jednocześnie przyjaznym i łatwym w użyciu systemem dla użytkowników komputerów.

Książka w formie ćwiczeń praktycznych poświęcona Windows 2000 pozwoli czytelnikowi na szybkie opanowanie obsługi tego systemu, a nie tylko teoretyczne zapoznanie się z jego możliwościami. Jeśli musisz rozpocząć pracę z nowym produktem firmy Microsoft, koniecznie przeczytaj i wykonaj "ćwiczenia praktyczne", które wsparte są komentarzem i rysunkami, co ułatwia ich wykonanie. Ich konstrukcja szczegółowo przedstawia podstawowe zasady pracy w systemie Windows 2000, a ich układ daje możliwość stopniowego zdobywania umiejętności efektywnego wykorzystywania komputera pracującego pod kontrolą tego systemu.

Książka skierowana jest nie tylko do osób, które rozpoczynają pracę z komputerem. Również Ci czytelnicy, którym poprzednie systemy z rodziny Windows są znane, znajdą szereg nowych rozwiązań, dzięki którym praca z komputerem staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

0 Agnieszka Trojok

Zamknij

Wybierz metodę płatności