ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Access 2000 PL dla każdego

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Paul Cassel, Pamela Palmer
Access 2000 PL dla każdego Paul Cassel, Pamela Palmer - okładka książki

Access 2000 PL dla każdego Paul Cassel, Pamela Palmer - okładka książki

Access 2000 PL dla każdego Paul Cassel, Pamela Palmer - okładka audiobooka MP3

Access 2000 PL dla każdego Paul Cassel, Pamela Palmer - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.1/6  Opinie: 27
Stron:
720
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Access 2003 PL dla każdego
Alison Balter
Wykorzystaj w pełni ogromne możliwości Accessa 2003 PL Poznaj podstawy relacyjnych baz danych i programu Access 2003 Wykorzystaj w pracy istniejące bazy danych i obiekty lub stwórz własne Zastosuj zaawansowane funkcje tworzenia i modyfikowania obiektów w bazach Dowiedz się, jak można połączyć Accessa 2003 z innymi aplikacjami Stwórz własne aplikacje dla Accessa za pomocą języka ...
Książka ta pozwoli Ci zdobyć umiejętności i wiedzę potrzebną do skutecznego posługiwania się programem MS Access 2000 PL. Autorzy dołożyli wszelkich starań, by wyjaśnić Ci: jak dzięki Accessowi przekształcić założenia w gotową bazę danych, czym są tabele, formularze, raporty i kwerendy, jak zintegrować bazę danych z witrynami WWW, dlaczego warto nauczyć się języka Visual Basic i czym jest SQL. Nie zapominają także o bezpieczeństwie Twoich danych.

Seria "Dla każdego" jest przeznaczona dla użytkowników początkujących i średnio zaawansowanych. Każda z książek została tak napisana, by w przystępny sposób przekazać wiadomości niezbędne do uruchomienia aplikacji czy napisania pierwszego w życiu programu. Charakterystyczne dla serii cechy -- systematyczność i podręcznikowa konsekwencja oraz wyczerpujące omówienia większości wykorzystywanych w danym programie poleceń -- budzą zainteresowanie nie tylko informatycznych nowicjuszy.

Wybrane bestsellery

0 Paul Cassel, Pamela Palmer

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności