Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Access 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Janusz Graf
Okładka książki/ebooka Access 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Access 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Access 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki Access 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.5/6  Opinie: 22
Stron:
120
Druk:
oprawa miękka
Książka w prosty i przystępny sposób wprowadza w zagadnienia baz danych. W miarę przerabiania ćwiczeń czytelnik poznaje podstawowe terminy związane z bazami takie jak pole, rekord czy relacja. Zapoznaje się z ogólną strukturą programu oraz zasadami pracy z nim. Wszystkie ćwiczenia są bogato ilustrowane, zawierają szczegółowy instruktaż ich wykonania, co pozwala nawet mało wprawnym użytkownikom komputera opanować zawarty w nich materiał.

W książce znajdziesz opis:

  • podstawowych obiektów baz danych,
  • tabel,
  • kwerend,
  • formularzy,
  • raportów.
Zgłębianie materiału ćwiczeń pozwoli Ci na swobodne przechodzenie od projektowania wspomaganego kreatorami do samodzielnego projektowania bazy. Poznasz nie tylko zasady gromadzenia danych, lecz również nauczysz się wykonywać na nich obliczenia, odszukiwać żądaną informację. Materiał przedstawiony w książce pozwoli Ci na samodzielne projektowanie baz danych.

Książka jest skierowana dla uczniów, uczestników kursów komputerowych jak i osób chcących w krótkim czasie samodzielnie opanować edycję baz danych. Zwieńczeniem książki jest ostatni rozdział zawierający ćwiczenia do samodzielnego wykonania, dzięki czemu będziesz mógł zweryfikować swoją wiedzę.

0 Janusz Graf

Zamknij

Wybierz metodę płatności