ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Office 2000 PL dla każdego

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Laurie Ulrich
Office 2000 PL dla każdego Laurie Ulrich - okładka książki

Office 2000 PL dla każdego Laurie Ulrich - okładka książki

Office 2000 PL dla każdego Laurie Ulrich - okładka audiobooka MP3

Office 2000 PL dla każdego Laurie Ulrich - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 3
Stron:
568
Druk:
oprawa miękka
Office 2000 PL dla każdego jest pełnym kompendium wiedzy z zakresu korzystania z aplikacji pakietu Microsoft Office 2000 PL. Książka, na podstawie prezentowanych projektów, zapoznaje użytkownika z podstawowymi oraz zaawansowanymi właściwościami programów, szczególnie skupiając uwagę na:
  • Wyjaśnieniu podstaw działania i przeznaczenia aplikacji Office 2000 PL.
  • Przedstawieniu nowych, udoskonalonych i zaawansowanych właściwości pakietu, których zadaniem jest ułatwienie i przyspieszenie pracy użytkownika.
  • Zaprezentowaniu sposobu tworzenia prawdziwych projektów za pomocą programów Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Access i FrontPage.
Książka została podzielona na dwadzieścia jeden rozdziałów, z których każdy zawiera osobny projekt dokumentu omawianej w rozdziale aplikacji. Dzięki temu w szybki i prosty sposób możesz nauczyć się tworzenia takich dokumentów pakietu, jak skoroszyty, bazy danych, harmonogramy, wiadomości e-mail, a nawet strony WWW.

Czytając książkę Office 2000 PL dla każdego:

  • Przekonaj się sam jak ogromne możliwości udostępnia Word 2000 PL, dzięki któremu można stworzyć zarówno proste listy, jak również interaktywne formularze.
  • Wykorzystaj aplikację Excel 2000 PL do budowania obszernych, efektywnych i ciekawie wyglądających skoroszytów i baz danych.
  • Korzystając z programu Outlook 2000 PL spraw, aby dostęp do wiadomości poczty e-mail stał się wydajniejszy i szybszy, jak również efektywnie wykorzystaj możliwości interaktywnych kontaktów z innymi użytkownikami sieci komputerowych.
  • Za pomocą udoskonalonej aplikacji PowerPoint 2000 PL, wykorzystując różnego rodzaju animacje i dźwięk, w szybki i prosty sposób stwórz ciekawe i w pełni multimedialne prezentacje.

Wybrane bestsellery

0 Laurie Ulrich

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności