ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Windows XP PL. Biblia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Alan Simpson
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
3.0/6  Opinie: 5
Stron:
788
Druk:
oprawa twarda
Czytaj fragment
Windows XP to system, którego nie trzeba przedstawiać. Najnowsza wersja systemu Windows jest skazana na sukces. Windows XP (w wersji Professional lub Home) jest dołączany standardowo do większości komputerów osobistych sprzedawanych na całym świecie.

Książka "Windows XP PL. Biblia" jest przeznaczona dla osób, które nie są zawodowymi programistami ani też nie zajmują się profesjonalnie administracją systemów komputerowych. Jeśli korzystasz z Windows XP w pracy, znajdziesz w niej wszystkie informacje potrzebne do usprawnienia i zwiększenia efektywności pracy. Także osoby używające tego systemu operacyjnego na domowym komputerze skorzystają z informacji zawartych w tej książce. Dowiedzą się one jak wykorzystać rozbudowane możliwości multimedialne Windows XP, jak połączyć się z Internetem, czy wreszcie jak samodzielnie poradzić sobie z kłopotami.

Opisano:

  • Podstawy obsługi Windows XP: pulpit, menu, ikony, paski zadań i okna dialogowe, tworzenie skrótów
  • Korzystanie z Internetu: łączenie się z siecią, przeglądanie stron WWW, użycie poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych
  • Dostosowywanie Windows XP do indywidualnych upodobań: tworzenie folderów, porządkowanie menu Start, zmiany wyglądu ekranu
  • Zapobieganie problemom: tworzenie kopii zapasowych, radzenie sobie z awariami
  • Korzystanie z faksów, skanerów i aparatów cyfrowych
  • Łączenie się z siecią lokalną i bezpieczne udostępnianie zasobów innym użytkownikom sieci
  • Pracę wielu użytkowników na jednym komputerze: tworzenie kont i nadawanie uprawnień użytkownikom
Alan Simpson jest niezależnym konsultantem w dziedzinie komputerów i Internetu. Napisał ponad 80 książek o tematyce komputerowej, opublikowanych w wielu językach na całym świecie. Alan znany jest z wolnego od żargonu stylu pisania, łagodnie wprowadzającego Czytelnika w specjalistyczne tematy.

Wybrane bestsellery

0 Alan Simpson

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności