ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Po prostu Windows XP PL

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Maria Sokół
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.1/6  Opinie: 15
Stron:
368
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Sprawdź nowe wydanie

Po prostu Windows XP PL. Service Pack 2
Maria Sokół
Windows XP to najpopularniejszy obecnie system operacyjny. Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku doczekał się już kilku nowych wersji i sporej ilości poprawek i dodatków. Windows XP różni się od swoich poprzedników pod wieloma względami. Różnicą widoczną na pierwszy rzut oka jest kolorowy i zdecydowanie prostszy w obsłudze Pulpit. Rozwinięcie menu Start pozwala dostrzec kolejne zmiany -- ...
W książce "Po prostu Windows XP PL" znajdziesz to, co najniezbędniejsze, jeśli chciałbyś rozpocząć pracę z nowym systemem firmy Microsoft. I choć autorka skupia się na omówieniu systemu Windows XP Professional -- użytkownicy wersji Home Edition nic nie stracą, bowiem możliwości ich systemu zawierają się w zbiorze możliwości wersji Professional. Krótkie porównanie obu wersji systemów zawarto w rozdziale 1.

Pozostałe rozdziały zawierają opisy:

  • Podstawowych operacji takich jak otwieranie, zamykanie systemu (dowiesz się między innymi jak poradzić sobie, gdy komputer po instalacji systemu przestał się automatycznie wyłączać), logowanie i wylogowywanie oraz hibernacja.
  • Środowiska pracy i sposobów jego dostosowywania.
  • Posługiwania się oknami, pracy z plikami i folderami.
  • Multimediów, pracy z drukarkami i drukowania.
  • Obsługi wbudowanych aplikacji WordPad i Notatnik, kalkulator, Paint oraz gier.
  • Konfigurowania ustawień sieciowych, zasad korzystania z Internetu, przeglądarki Internet Explorer oraz programu Outlook Express.
  • Zarządzania systemem i komputerem pracującym pod jego kontrolą.

Wybrane bestsellery

0 Maria Sokół

Maria Sokół - pozostałe książki

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności