Komputer PC dla każdego

- Wydawnictwo:
- Helion
- Ocena:
- Stron:
- 224
- Druk:
- oprawa miękka
Opis
książki
:
Komputer PC dla każdego
Autor starał się pozostać wierny swojemu poglądowi, że z komputerami nie stykają się tylko informatycy i elektronicy, dlatego też wiadomości o komputerach i o Windows 3.11, 95, 98 i Windows Me ograniczył do niezbędnego minimum. Szczegółowego opisu doczekały się jednak wybrane funkcje Worda 2.0, 6.0, 97 i 2000 oraz Excela 5.0, 97 i 2000. Zaprezentowano ich najprzydatniejsze w codziennej pracy biurowej możliwości.
W rozdziale "Twoje pieniądze" czytelnik znajdzie przystępne informacje o funkcjach finansowych Excela, a jednym z następnych sposób "bezbolesnego" zawarcia znajomości z Internetem. Książka wprowadza także czytelnika w świat następcy systemu Windows 98 -- Windows Millennium Edition (Windows Me)!
Wybrane bestsellery
Stanisław Jachimek - pozostałe książki
Helion - inne książki
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
W przypadku usługi "Druk na żądanie" termin dostarczenia przesyłki może obejmować także czas potrzebny na dodruk (do 10 dni roboczych)
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas:
Książka drukowana


Oceny i opinie klientów: Komputer PC dla każdego Stanisław Jachimek (0)
Weryfikacja opinii następuję na podstawie historii zamówień na koncie Użytkownika umieszczającego opinię. Użytkownik mógł otrzymać punkty za opublikowanie opinii uprawniające do uzyskania rabatu w ramach Programu Punktowego.