ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

JavaScript. Biblia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Danny Goodman
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.1/6  Opinie: 8
Stron:
1464
Druk:
oprawa twarda
Czytaj fragment

Książka

149,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Prezent last minute w helion.pl

>> Możesz kupić oba tomy razem taniej!

JavaScript to jeden ze składników DHTML, umożliwiający tworzenie efektów niedostępnych w standardowym HTML-u, dzięki którym Twoja strona WWW stanie się dynamiczna i interaktywna.

Istnieje wiele książek na temat JavaScriptu. Język ten od wielu lat wykorzystywany jest przez twórców stron WWW stając się niezbędnym, a wręcz podstawowym narzędziem, które opanować powinien każdy webmaster i programista. JavaScript zyskuje coraz większą popularność, a jego implementacje, obsługiwane przez nowe generacje przeglądarek są coraz bogatsze w funkcje.

"JavaScript. Biblia" to książka szczególna. Znajdziesz w niej po prostu wszystko, co wiadomo o JavaScripcie. Co więcej, informacje te przekazuje Danny Goodman, autor licznych bestsellerów, autorytet w dziedzinie języków skryptowych i doskonały nauczyciel. Znany jest także ze swych artykułów "JavaScript Apostle" publikowanych w internetowym magazynie informacyjnym "ViewSource" firmy Netscape. Danny Goodman gwarantuje rzetelność informacji zawartych w książce.

Znajdziesz w niej:

  • Kompletny, szczegółowy i przystępny opis języka JavaScript
  • Omówienie modeli dokumentów implementowanych w różnych przeglądarkach
  • Opis wszystkich funkcji języka JavaScript z przykładami ich zastosowania
  • Omówienie kilku zaawansowanych aplikacji napisanych w JavaScripcie, zawierające wiele cennych wskazówek dla programistów.
Wydanie, które trzymasz w ręku, zostało zaktualizowane i obejmuje funkcje JavaScriptu dostępne w Netscape 6.0. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z projektowaniem stron WWW, czy też jesteś doświadczonym webmasterem, jest to książka dla Ciebie. To jedyna książka o JavaScripcie jakiej potrzebujesz, żeby poznać i wykorzystać go w pełni.

Wybrane bestsellery

0 Danny Goodman

Danny Goodman - pozostałe książki

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności