ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Windows XP. Skuteczne rozwiązania (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Kleber Stephenson
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.7/6  Opinie: 6
Stron:
272
Druk:
oprawa miękka

Jeżeli szukasz sposobu na szybsze i lepsze wykonywanie swojej pracy to szukasz wskazówek. I to nie zwykłych wskazówek ale wskazówek, które pomogą zwiększyć wydajność Twojej pracy i przegonić konkurencję. Dzięki nowej książce o systemie Windows -- "Windows XP. Skuteczne rozwiązania", nikt nie dotrzyma Ci już kroku.

Ta wypełniona bezkompromisowymi poradami książka dotycząca systemu Windows XP zaprowadzi Cię na szczyty Twoich możliwości. Autor przygotował ponad 400 wskazówek pokazujących Ci szybsze sposoby korzystanie z systemu Windows, takie dzięki którym wykonywanie zadań zajmie Ci ułamek dotychczasowego czasu. Poznaj ukryte tajemnice zwiększające wydajność pracy, porady dotyczące zakamarków systemu oraz skróty służące poruszaniu się i dostosowywaniu systemu do własnych potrzeb. Zobacz co można zrobić z ikonami, jak najlepiej korzystać z poczty elektronicznej i posługiwać się programami takimi jak Windows Media Player 9, Internet Explorer 6 oraz Movie Maker 2.

To nie są zwykle wskazówki, to są skuteczne rozwiązania!

O autorze:
Kleber Stephenson przez ponad dziesięć lat zdobył wiele doświadczeń, analizując i stosując różne rozwiązania biznesowe oparte na platformie Windows. [więcej...]

0 Kleber Stephenson

Zamknij

Wybierz metodę płatności