ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kleber Stephenson - książki

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania

Kleber Stephenson jest prezesem U.S. Diginet-Interactive Communications -- zdobywającego nagrody dostawcy szerokiej gamy rozwiązań internetowych, firmy świadczącej usługi konsultingowe w zakresie strategii integracyjnych oraz udostępniającej powstającym przedsiębiorstwom e-biznesu bezpieczne i stabilne środowiska hostingowe.
Jest również prezesem Medical Assisted Service, Inc. -- wywodzącej się z Florydy, liczącej kilka oddziałów firmy medycznej, świadczącej usługi diagnostyki medycznej, pomagającej w radzeniu sobie z bólem oraz wyposażającej lekarzy w całych Stanach Zjednoczonych w niezawodny sprzęt medyczny.

Kleber jest recenzentem nowych technologii w Mac Design Magazine oraz Photoshop User. Przez ponad dziesięć lat zdobył wiele doświadczeń, analizując i stosując różne rozwiązania biznesowe oparte na platformie Windows. W swoich firmach Kleber opracowuje i rozwija rozwiązania sieciowe i administracyjne, wykorzystując do tego celu technologie firmy Microsoft oraz korzystając z architektury systemów operacyjnych Windows.

więcej »