ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Visual Basic 6. Ćwiczenia praktyczne

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Bogdan Czogalik
Visual Basic 6. Ćwiczenia praktyczne Bogdan Czogalik - okładka książki

Visual Basic 6. Ćwiczenia praktyczne Bogdan Czogalik - okładka książki

Visual Basic 6. Ćwiczenia praktyczne Bogdan Czogalik - okładka audiobooka MP3

Visual Basic 6. Ćwiczenia praktyczne Bogdan Czogalik - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.4/6  Opinie: 20
Stron:
152
Druk:
oprawa miękka

Sprawdź nowe wydanie

Visual Basic .NET. Ćwiczenia
Marcin Szeliga
Kolejna, siódma już wersja języka Visual Basic (Visual Basic .NET) to prawdziwa rewolucja - firma Microsoft opracowała jednolite środowisko programistyczne, a jednym z jego podstawowych języków (oprócz Visual C++ i Visual C#) jest właśnie Visual Basic. Dzięki wsparciu potężnej firmy, jaką jest Microsoft i rozpowszechnieniu systemu Windows, Visual Basic .NET stał się jednym z najczęściej używany...
Microsoft Visual Basic 6.0 (w skrócie VB6) to pakiet programistyczny służący do tworzenia aplikacji, które działają w systemie Windows 9x i Windows NT 4x. Dziś po kilku latach gwałtownego rozwoju VB6 należy do najpopularniejszych i najpotężniejszych pakietów programowania wizualnego. Jego popularność wynika z jego wielkich możliwości - początkującym użytkownikom umożliwia szybkie tworzenie prostych aplikacji, natomiast użytkownikom zaawansowanym oferuje narzędzia do budowania złożonych aplikacji komercyjnych, w tym aplikacji działających w Internecie.

Jest to książka przeznaczona dla osób, które w krótkim czasie chcą poznać podstawy programowania wizualnego. Każdy z dwunastu rozdziałów tej książki zawiera serię ćwiczeń, które krok po kroku wprowadzają w tajniki środowiska programowania i języka Visual Basic.

Wybrane bestsellery

0 Bogdan Czogalik

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności