ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

OpenGL. Księga eksperta

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
Richard S. Wright jr, Michael Sweet
OpenGL. Księga eksperta Richard S. Wright jr, Michael Sweet - okładka książki

OpenGL. Księga eksperta Richard S. Wright jr, Michael Sweet - okładka książki

OpenGL. Księga eksperta Richard S. Wright jr, Michael Sweet - okładka audiobooka MP3

OpenGL. Księga eksperta Richard S. Wright jr, Michael Sweet - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.1/6  Opinie: 63
Stron:
720
Druk:
oprawa twarda

Sprawdź nowe wydanie

OpenGL. Księga eksperta. Wydanie VII
Graham Sellers, Richard S. Wright Jr., Nicholas Haemel
Biblioteka OpenGL jest potężnym systemem graficznym, doskonałym API do generowania grafiki trójwymiarowej w czasie rzeczywistym. System ten nadaje się znakomicie do wizualizacji wszelkiego rodzaju odwzorowań zjawisk fizycznych czy obiektów technicznych, a także do przedstawiania symulacji ze zmieniającymi się parametrami. Często jest wykorzystywany do pisania gier komputerowych. D...
Książka ta odsłania wszystkie tajemnice OpenGL - biblioteki graficznej stosowanej do tworzenia profesjonalnej grafiki 3D, za pomocą której zostały stworzone między innymi takie efekty specjalne, jak dinozaury w filmie "Park Jurajski" czy efekt płynnego metalu w filmie "Terminator 2". "OpenGL" to obszerny i spójny podręcznik programowania z użyciem OpenGL w systemach Windows 95 i Windows NT. Dzięki tej książce można przejść od tworzonej dotąd prostej grafiki do zaawansowanych efektów, których nie powstydziliby się nawet prawdziwi eksperci w dziedzinie trójwymiarowej grafiki. Co więcej, do opanowania zagadnień omawianych w książce nie jest potrzebna żadna wcześniejsza znajomość tematyki związanej z grafiką 3D.

Dołączona do książki płytka CD-ROM zawiera przeglądarkę VRML stworzoną z użyciem OpenGL, pliki biblioteki OpenGL 1.1 dla Windows 95, kontrolki OpenGL OCX dla Visual Basica oraz cały kod źródłowy, pliki wykonywalne i pliki binarne związane z przykładami w książce.

Wybrane bestsellery

0 Richard S. Wright jr, Michael Sweet

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności