ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Novell NetWare 5.x. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II poprawione (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Witold Wrotek
Okładka książki/ebooka Novell NetWare 5.x. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II poprawione

Okładka książki Novell NetWare 5.x. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II poprawione

Okładka książki Novell NetWare 5.x. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II poprawione

Okładka książki Novell NetWare 5.x. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie II poprawione

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
2.8/6  Opinie: 4
Stron:
80
Druk:
oprawa miękka
Książka omawia w prosty i zrozumiały sposób zagadnienia związane z pracą w sieci Novell NetWare 5.x. Dokładnie opisane są takie tematy jak praca z Novell NetWare w środowisku MS-DOS, Windows 9x/ME oraz Windows NT/2000. Autor kładzie nacisk na sprawy, które mogą sprawić trudności osobom, które dopiero zaczynają pracę w tym środowisku. Omawia strukturę sieci i panującą w niej hierarchię. Książka zawiera wiele ćwiczeń praktycznych wraz z odpowiedziami, które ułatwią Czytelnikowi przyswojenie zagadnień.

O autorze

1 Witold Wrotek

Witold Wrotek - z wykształcenia mgr inż. elektronik. Z zamiłowania jeździec konny i autor książek informatycznych. Pierwszą napisał w 1993 roku („ABC DOS”, PLJ). Do kwietnia 2008 powstało około dwustu tytułów książek autorskich, nie licząc współautorstwa.

Współpracował z pismem „Nowy Elektronik” oraz wydawnictwami PLJ i MIKOM. Pisze pod nazwiskiem własnym oraz pseudonimami, m.in. Paweł Kaczor, Piotr Czarny, Bolesław Ogórek, Maciej Groszek, Beata Piotrowska, Kabasa Makakaumba-Grzegorzewski, Jan Pluciński, Jacek Albera. Obecnie współpracuje z wydawnictwem Helion. Interesują go takie tematy, jak oprogramowanie biurowe, programy graficzne, pozycjonowanie stron internetowych.

Zobacz stronę autora www.witoldwrotek.pl

Zamknij

Wybierz metodę płatności