ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Java 2 dla każdego (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Laura Lemay, Rogers Cadenhead
Okładka książki/ebooka Java 2 dla każdego

Okładka książki Java 2 dla każdego

Okładka książki Java 2 dla każdego

Okładka książki Java 2 dla każdego

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.8/6  Opinie: 11
Stron:
592
Druk:
oprawa miękka

W dobie szybkiego postępu technicznego i jeszcze szybszego rozwoju technologii internetowych Java stwarza możliwości, o jakich dotychczasowi programiści mogli jedynie marzyć. Dzięki swej jasnej koncepcji, prostocie oraz obiektowości Java stała się idealnym językiem we wszystkich zastosowaniach wymagających przejrzystości i jednocześnie wysokiego poziomu abstrakcji.

Czytając niniejszą książkę nauczysz się tworzyć programy w języku Java w sposób, który odzwierciedla standardy XXI wieku. W niektórych przypadkach będzie to wyglądało zupełnie inaczej niż początkowo przewidywałeś.

Pomimo że Java nadal pozostaje bardzo użytecznym narzędziem dla projektantów witryn WWW pragnących nieco "ożywić" ich wygląd, to jednak jej zastosowania wykraczają daleko poza świat przeglądarek sieciowych. W ostatnich latach Java stała się popularnym językiem programowania ogólnego przeznaczenia, a niektóre sondaże wykazują, że obecnie o wiele więcej programistów używa tego języka niż np. C++.

O autorze

1 Laura Lemay, Rogers Cadenhead

Rogers Cadenhead - jest programistą komputerowym, który napisał wiele książek na tematy związane z internetem, między innymi Java w 21 dni. Wydanie VII. Oficjalna witryna internetowa niniejszej książki znajduje się pod adresem http://workbench.cadenhead.org/book/cpp-24-hours/.

Zamknij

Wybierz metodę płatności