ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

CorelDRAW 10. Ćwiczenia praktyczne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Roland Zimek
Okładka książki/ebooka CorelDRAW 10. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki CorelDRAW 10. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki CorelDRAW 10. Ćwiczenia praktyczne

Okładka książki CorelDRAW 10. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
4.0/6  Opinie: 2
Stron:
120
Druk:
oprawa miękka

Program CorelDRAW przeznaczony jest do tworzenia grafiki wektorowej. Doskonale nadaje się do projektowania plakatów, szyldów reklamowych, wizytówek, a także do tworzenia skomplikowanych rysunków technicznych. Możliwe jest także tworzenie podstawowych dokumentów tekstowych, takich jak raporty czy broszury.

Jeśli interesujesz się grafiką komputerową i masz ambicje opanowania sztuki jej tworzenia za pomocą programu CorelDRAW, to powinieneś rozpocząć naukę od tej właśnie książki. Ten zeszyt ćwiczeń jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących, zawarto w nim bowiem omówienie zagadnień niezbędnych do tego, by w możliwie najkrótszym czasie opanować podstawy obsługi programu i poznać zasady jego efektywnego wykorzystania.

W książce omówiono m.in. zagadnienia:

  • obrazy rastrowe i wektorowe;
  • efektywne wykorzystanie interfejsu programu;
  • praca z podstawowymi obiektami graficznymi -- rysowanie, wypełnianie, przekształcanie;
  • wprowadzanie i edycja tekstu;
  • precyzyjne rysowanie;
  • edycja krzywych;
  • korzystanie z graficznych efektów specjalnych.

O autorze

1 Roland Zimek

Roland Zimek - nauczyciel-konsultant od wielu lat zatrudniony w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu, gdzie prowadzi konferencje, szkolenia i warsztaty głównie dla nauczycieli. Wcześniej jako nauczyciel pracował z młodzieżą w szkole policealnej i średniej.

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu, gdzie studiował fizykę i informatykę. Twórca serwisów internetowych popularyzujących znane programy informatyczne. Autor książek i artykułów z dziedziny informatyki.

Miłośnik spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze. Interesuje się muzyką elektroniczną, Formułą 1 oraz fotografią.

Zamknij

Wybierz metodę płatności