ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ABC tworzenia stron WWW

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Bartosz Danowski
Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.5/6  Opinie: 30
Stron:
208
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Sprawdź nowe wydanie

ABC tworzenia stron WWW. Wydanie II
Bartosz Danowski
Poznaj najnowsze metody projektowania stron WWW Dziś posiadanie własnej witryny WWW nie jest już wyłącznie domeną przedsiębiorstw promujących w ten sposób swoją ofertę. Coraz więcej użytkowników sieci prezentuje na własnych stronach WWW wykonane przez siebie fotografie, relacje z wakacji, pierwsze własnoręcznie napisane programy i wiele innych rzeczy. Firmy oferujące bezpłatnie miejsce na...
Wydaje Ci się, że stworzenie własnej strony WWW przekracza Twoje możliwości? Jesteś w błędzie! Potrzebna jest do tego odrobina determinacji, trochę wolnego czasu i podstawowe informacje, których dostarczy Ci ta książka. Dowiesz się z niej wszystkiego, co potrzebne, by samodzielnie stworzyć własną witrynę internetową.

Ten praktyczny podręcznik przekaże Ci nie tylko niezbędne informacje na temat języka HTML. Dowiesz się także jak uatrakcyjnić wygląd witryny używając odpowiednich narzędzi, jak przygotować grafikę na potrzeby WWW, jak poprawnie zakodować polskie znaki i jak wysyłać e-maile bezpośrednio ze strony.

Książka zawiera:

  • Podstawowy kurs języka HTML: tekst na stronach WWW, łączenie tekstu z grafiką, tabele, ramki i odnośniki
  • Niezbędne informacje na temat kaskadowych arkuszy stylów (CSS)
  • Tajniki właściwego przygotowania ilustracji na strony WWW: skanowanie, obróbkę, wybór formatu zapisu
  • Praktyczne sposoby publikowania gotowych stron w Internecie
  • Wiele sprawdzonych sztuczek i technik projektowania stron WWW
Chcesz mieć własną stronę WWW i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od tej książki, a przekonasz się, ile satysfakcji dostarczy Ci realizowanie własnych pomysłów.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

1 Bartosz Danowski

Bartosz Danowski — 47-latek, autor licznych książek informatycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz ekspert urzędu marszałkowskiego do spraw oceny wniosków unijnych sektora IT. Pisze z myślą o Czytelnikach, stara się, aby przekaz w jego książkach był prosty i zrozumiały dla każdego odbiorcy.

Bartosz Danowski - pozostałe książki

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności