Play

Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki

Autorzy:
Bartosz Danowski, Jakub Danowski
Długość
liczba lekcji: 25, czas trwania: 2:00:10
Ocena

Kup kurs 34,90 zł

Kurs wideo

Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki
Tył okładki książki Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki

Okładka książki Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki

Wersja:
Online i ZIP (2.5GB)
Czas trwania:
2:00:10
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1

Obierz kurs na... Minecraft!

Gra Minecraft oczarowała ludzi na całym świecie. Dla niewtajemniczonych i dla tych, którzy przespali ostatnich kilka lat — Minecraft to kultowa gra z otwartym światem. Od graczy wymaga spostrzegawczości, pomysłowości i umiejętności tworzenia konstrukcji z sześciennych bloków w trójwymiarowym świecie. Przypomina trochę budowanie z klocków Lego, tyle że w asyście potworów i z przygodami nie z tej Ziemi.
Już teraz wkrocz do świata, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja własna wyobraźnia!
Wykorzystując edukacyjne zalety Minecrafta, w szwedzkich szkołach wprowadzono zajęcia z jego obsługi. Nauczyciele uważają, że dzięki takim lekcjom młodzież uczy się kreatywnego myślenia i rozwija wyobraźnię przestrzenną. A dorośli przeżywają drugą, a nawet trzecią młodość.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Dowiesz się, w jaki sposób zdobyć grę, jak ją zainstalować i uruchomić.
  • Poznasz nowe światy i tryby gry.
  • Będziesz poruszać się po terenie i oznaczać drogi.
  • Wykorzystasz bloki, byty i ekwipunek.
  • Zaczniesz prowadzić rozgrywki z wykorzystaniem pieca, magii, uprawy pola.
  • Zdobędziesz ryby i pożywienie.
  • Zbudujesz pierwsze budynki i wzbogacisz je o mechanizmy i instalacje.
  • Odwiedzisz internetowy serwer Minecrafta.

Czy nie jest kuszące, by po kilku lekcjach...

  • ...wykreować własny świat?

Jeśli przygoda, to w Minecrafcie!

Minecraft to gra, której grafika przypomina rozwiązanie, jakie wielu z nas pamięta z dzieciństwa, z czasów komputerów Atari czy Commodore. Kwadratowe postacie, ogromne piksele i prosta muzyka w tle. Ten geometryczny świat, w połączeniu z nieskrępowaną wyobraźnią graczy, wciąga i daje dużo frajdy. Pod warunkiem że wiemy, jak się w nim poruszać. Autorzy szkolenia Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki podzielą się swoimi doświadczeniami i przeprowadzą Cię krok po kroku przez pierwszy etap zabawy. Dzięki temu w kilka godzin staniesz się świadomym graczem z odpowiednimi podstawami do tego, aby prowadzić zaawansowane rozgrywki z innymi użytkownikami.

Stwórz swój własny świat

Minecraft jest fenomenalny i wie o tym każdy, kto wybudował albo właśnie buduje własny minecraftowy świat. Wiedzą też o tym Bartosz i Jakub Danowscy, autorzy szkolenia Zagraj z nami w Minecraft. Kurs video. Pierwsze kroki oraz innych materiałów edukacyjnych na ten temat. To właśnie dzięki nim oraz specjalistom z wydawnictwa Helion, którzy opracowali ten kurs, poznasz sporo ciekawostek i minecraftowe triki znane tylko wybrańcom. Nauka z tym kursem video to czysta zabawa i przyjemność.
Już za chwilę zobaczysz przeróżne ruchome i dynamiczne byty i przekonasz się, który biom jest dla Ciebie najwłaściwszy. Dowiesz się, czym różni się Ghast od Kurzego jeźdźca, a także dlaczego pnącza mogą być niebezpieczne i czemu lepiej nie patrzeć w oczy Endermanowi. Jeśli dotrzesz do Kresu, będziesz wiedzieć, co zrobić, żeby go opuścić. Oswoisz własnego Ocelota i zapewne nieraz odrodzisz się w Spawnie. Przede wszystkim jednak opanujesz crafting, czyli proces polegający na łączeniu różnych produktów i przetwarzaniu ich w inne przedmioty.

Solo, z rodziną albo zespołowo

Minecraft jest jak samo życie, ale o wiele prostszy. Może także być prawdziwie edukacyjnym narzędziem, dzięki któremu spędzisz czas z bliskimi, ucząc się i komunikując.
Podczas 21 lekcji, trwających blisko 2 godziny, nauczysz się stawiać pierwsze kroki i kreować własny świat. Przekonasz się, że aby pozyskać setki tysięcy fanów, nie trzeba ogromnych nakładów finansowych ani animacji, które trudno odróżnić od filmu. Wystarczy doskonały pomysł na świetną fabułę gry — na tym koniec.

Poznaj naszych ekspertów

Bartosz Danowski urodził się w 1975 roku. Po kilku latach pracy w firmach z branży informatycznej postanowił oddać się całkowicie swojej pasji, czyli pisaniu książek. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, w wolnych chwilach prowadzi kursy i szkolenia. W przeszłości współpracował z pismami branżowymi, między innymi „Magazynem Internet”, „CHIP”, oraz portalami: CDRinfo.pl i Laptopy.info.pl. Pisze z myślą o czytelnikach, stara się, aby przekaz w jego książkach był prosty i zrozumiały dla każdego odbiorcy.
Czas wolny spędza aktywnie, jeżdżąc na rolkach i rowerze górskim, a zimą na nartach. Posiada patent żeglarza jachtowego. Lubi dobre kino, do jego ulubionych filmów należą: Pulp Fiction, Siedem, Braveheart. Wujek Jakuba i tata trzyletniej Zochy.

Jakub Danowski ma 11 lat. Posiada niebieski pas w karate. Jest fanem różnych gier komputerowych, potrafi spędzać dziesiątki godzin na doskonaleniu swoich umiejętności komputerowych. Pierwszą książkę wydał w wieku 10 lat.

„Samych udanych craftingów!”

Anatole France